Як обрати офісну дошку? Види та переваги

10 грудня 2015
Компания ТСО

Дошка для офісу — важливий елемент кожного сучасного підприємства та учбового закладу. Вона спрощує проведення ділових нарад, конференцій, семінарів та інших заходів, де важливе яскраве відображення інформації з метою її закріплення та привернення уваги аудиторії. Офісна дошка використовується для створення на ній різноманітних записів, малюнків, графіків і таблиць. Безперечна перевага дошок — зображення, яке можна змінити легко та швидко. Офісні дошки для презентацій компактні, ергономічні та прості в експлуатації. 
 


Сьогодні кожна компанія може дозволити собі придбати дошку для офісу. В інтернет-магазині TSOffice покупцю надається велике різноманіття асортименту даної продукції. Моделі відрізняються дизайном, розмірами, поверхнею, призначенням та конструкцією. Залишається зробити останній крок — обрати відповідний варіант.

Види офісних дошок

Щоб обрати офісну дошку, яка найкраще підійде саме для вашого підприємтсва за стилем, функціональністю та буде оптимальна за вартістю, слід розглянути основні моделі дошок та їх особливості.

Скляні дошки


Яскравий та сучасний дизайн. Виконані з загартованого скла товщиною 4 мм. Полімерний лист на задній поверхні надає дошці магнітні властивості. Спеціальні петлі сприяють її легкому монтажу. Використовується скляна дошка для написання на ній маркерами та фіксування інформації магнітами.

Фліпчарти


Такі дошки розміщуються на тринозі — найкраще рішення для вашої презентації. Зазвичай вони оснащені магнітно-маркерною поверхнею і мають кріплення для листів паперу великих форматів. Зручні своєю компактністю та мобільністю. Їх активно використовують для яскравого відображення важливих тез та схем під час доповіді.

Маркерні дошки


Робоча поверхня цих офісних дошок — магнітно-маркерна, що робить їх ще більш функціональними. На них пишуть та малюють маркерами, а також кріплять магнітами папірці з важливою інформацією. Нанесені маркером дані легко стерти сухою губкою. Такі офісні дошки кріпляться на стіні. Колір поверхні, як правило, білий, що сприяє контрастному відображенню на ній маркера будь-якого кольору.

Коркові офісні дошки


Виготовлені з натурального матеріалу – корки дрібнозернистої завтовшки 2 мм. Довговічні в експлуатації завдяки матеріалу високої щільності. Застосовуються для фіксації різноманітних відомостей кнопками, канцелярськими цвяшками та голками.

Обертові дошки


Мають дві поверхні для запису даних. Вони зручні у використанні, оскільки їхня конструкція легко повертається на 360 градусів, сприяючи швидкій зміні робочої поверхні дошки. А якщо ніжки такої офісної дошки оздоблені маленькими колесами, це робить її мобільною та ще зручнішою у застосуванні.

Як бачимо, купити офісну дошку – означає зробити корисну покупку та полегшити процес обміну інформацією між доповідачем та колегами чи викладачем та учнями.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше