Як крісла-мішки стають новим трендом у дизайні інтер'єру?

21 квітня 2017
Редакція
Ще недавно крісло-мішок сприймали як фановий, чудернацький предмет інтер’єру. Неформатні меблі частіше можна було зустріти в дитячому центрі чи в закладі відпочинку, але рідко хто знаходив їм місце вдома.

Та якщо нішевий продукт якісний, а дизайн стильний та сучасний, то рано чи пізно новинка набуває масової популярності. І безкаркасні меблі не виключення, що яскраво підтверджує компанія Enjoy, асортимент продукції якої виходить далеко за рамки класичних крісел-мішків. Популярність нової тенденції зростає і на це є дуже просте пояснення: пуфи належать до категорії меблів для відпочинку, а відпочивати потрібно будь-де та будь-коли.
 
Окрім "мішкоподібних" виробів, в асортименті Enjoy представлені крісла авторського дизайну, лежаки, дивани, а також різноманітні пуфи та аксесуари. Компанії вдається вивести поняття безкаркасних крісел на якісно новий рівень, позиціонуючи їх як естетичне та модне інтер'єрне рішення, а не просто "крісло-мішок".
 
Безкаркасні меблі можуть бути виготовлені з широкого асортименту тканин, практично будь-якого кольору чи текстури. Таке різноманіття допомагає гармонійно "влитись" чи підкреслити інтер’єр від класичного до футуристичного. А легкість, мобільність та незрівнянний комфорт робить їх серйозним конкурентом класичним каркасним меблям.
 

Цікавим є той факт, що дедалі більше компаній також схиляються до облаштування офісу в неформальному стилі, адже легка, невимушена атмосфера підвищує продуктивність. Помпезність та пафос – це вже історія. Ділові угоди, геніальні ідеї народжуються у затишній дружній атмосфері. Тому невдовзі естетичні крісла-пуфи стануть must-have у лаунж-зонах прогресивних компаній.
 
Зручність та привабливий дизайн - не єдині фактори, які вплинули на швидкий розвиток безкаркаски. Ще однією важливою перевагою є практичність. Крісла-пуфи мобільні та компактні, навіть дитина зможе їх підняти і з радістю потягнути за собою в кімнату.
 
Тому, оцінивши всі переваги, стає зрозуміло, чому цей тренд з кожним днем набуває нових прихильників. Вийшовши за межі відпочинкових чи розважальних центрів, безкаркасні меблі проникають у різні заклади та інтер’єри. А у вашому житті знайдеться місце для такого крісла?:)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше