XXIX Міжнародна спеціалізована виставка "ALLTEX - весь світ текстилю"

1 березня 2016
Редакція
На початку весни (2-5 березня) в Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться чергова виставка ALLTEX - діловий захід, що об'єднує весь цикл виробництва текстилю.

Тематичні розділи:

  • Тканини. Нитки. Фурнітура
  • Сировина, Обладнання і Засоби Виробництва
  • Домашній Текстиль 
  • Етно-Стиль

Відвідувачі виставки за 4 дні можуть зустрітися з постійними партнерами, знайти нових постачальників і зробити закупівлі на найближчий сезон.

Успіх заходу забезпечує постійну участь Профільних Підприємств, розширення їх експозиції, а також підключення нових учасників і проведення супутніх ділових заходів, обговорення актуальних тем галузі та демонстрації новинок.
 
Серед відвідувачів представники фабрик, цехів, ательє, магазинів, дизайнери та архітектори зі всіх регіонів України і зарубіжжя. Більше половини відвідувачів - власники і директори компаній.

Формат заходу забезпечує компаніям-учасникам виставки збільшення бази клієнтів, укладення нових договорів, діалог з партнерами і конкурентами. А прямий контакт з кінцевими споживачами - це можливість вивчити попит і тримати руку на пульсі ринку.

ALLTEX - це місце укладання контрактів і зростання ваших продажів!

Місце проведення: Київ, Міжнародний Виставковий Центр, м.Лівобережна, Броварський проспект, 15
Час роботи: 2-4 березня 10: 00-18: 00, 5 березня 10: 00-17: 00
Вхід: 21 грн. (Квитки можна придбати в касі МВЦ під час проведення виставки)

тел. (044) 572-45-46, (067) 509-06-78
Замовити безкоштовне запрошення: alltex-expo.com.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше