Wizards only: На Google Maps можна погуляти місцями з "Фантастичних звірів"

22 листопада 2016
Annie
Спеціально до прем'єри стрічки "Фантастичні звірі і де їх шукати" за мотивами творів Джоан Роулінг, компанія Google у співпраці з Warner Bros. додала локації з фільму на реальну карту Нью-Йорка. Якщо ввести в Google Maps запит Fantastic Beasts, New York City, сервіс видасть точні координати резиденції Голдштейн і бару "Сліпа свиня". Але є і таємна карта, яка представляє собою "магічний шар" Нью-Йорка - тут можна знайти не тільки всі локації з фільму, а й зазирнути всередину.
 

ain.ua

У резиденції Голдштейн проживають сестри Порпентіна і Квіні, які допомагають Ньюту в його пошуках. А бар служить місцем збору чарівників і чарівниць - маглів сюди не пускають. Рейтинг закладу найвищий - п'ять зірок. Але більш детально з інтер'єром можна ознайомитися тільки на магічній карті.
ain.ua
 
На ній позначені не тільки "Сліпа свиня" і будинок Голдштейн, але також Магічний Конгрес Сполучених Штатів і банк, в якому можна розжитися валютою чарівників.
 
ain.ua
 
Скористайтеся нагодою вивчити географію магічного Нью-Йорка ;)
 
ain.ua
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Діаманти: чому кожна жінка повинна мати в своєму арсеналі ці коштовності
Варто відмітити, світ давно зрозумів: найкращі друзі дівчат – діаманти. Погодьтеся, чарівні леді — ще ті поціновувачі всього прекрасного. А сяяти особливо приємно, якщо на тобі такі прикраси. То чому ж варто зупинити свій вибір саме на них?
Читати більше