Високий рівень холестерину

20 березня 2014
Редакція

Маючи високий рівнень холестерину  LDL  рекоменується приймати вітамін D кожен день. Дослідники виявили що  "сонячний вітамін " знизив рівні холестерину LDL у жінок, що приймали його кожен день протягом трьох років. Вчені, що фінансуються Національними Інститутом Здоров'я, зафіксували падіння холестерину в тих хто приймали вітамін D на 4,5% в порівнянні з тими, хто приймав плацебою Провідний автор дослідження, доктор Пітер Шнатз говорить що це високий показник.

Незважаючи на те, що дослідження проводилося на жінках, Пітер Шнатз називає результати "обнадійливими" і для чоловіків, зазначивши, що до дослідження показують, що щоденний прийом вітаміну D крім того може допомогти підвищити загальний стан здоров'я серця. Тим не менш, він попереджає, що люди ніколи не повинні використовувати прийом вітаміну D замість зміни способу життя. "Фізична активність, відмова від куріння, дієта - всі ці речі повинні бути в першу чергу".

- Сара Толанд
(via)​

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше