Все, що потрібно знати українському студенту про TOEFL

17 січня 2017
UAPOST.US
Мрієш про навчання в США або Канаді? Звичайно, окрім матеріальних витрат на здійснення мрії потрібні також неабиякі знання англійської мови. І звичне для українців - "Do you speak English? -Yes, I do" чи "London is the capital of Great Britain" - зрозуміло, не достатньо :)

Потрібно безупинно вдосконалювати знання іноземної мови та спробувати скласти тест TOEFL. Думаю, ви вже не раз чули про нього, а хтось, можливо, вже перевіряв свій рівень володіння англійською мовою. Поговоримо детальніше про TOEFL.
 
uapost.us
 
TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) - це міжнародний екзамен з англійської мови, який здають ті, для кого англійська є іноземною. Результати цього тесту є обов'язковим при вступі до більш ніж 2400 коледжів та університетів США або Канади. Здавати TOEFL необхідно для участі у багатьох міжнародних програмах стажування в установах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також, студентам або аспірантам, які раніше навчалися іншою мовою, результати саме цього тесту необхідні при вступі в усі університети США. Деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів здачі TOEFL. 

Іспит TOEFL складається з 4-х частин:

  • READING: 3-5 текстів, по 12-14 питань. Тривалість - 60-100 хвилин
  • LISTENING: 6-9 секцій, по 5-6 питань. Тривалість - 60-90 хвилин;
Перерва - 10 хвилин
  • SPEAKING: 6 питань. Тривалість - 20 хвилин;
  • WRITING: 2 завдання. Тривалість - 50 хвилин (20 і 30).

Де в Україні можна скласти TOEFL?

Для проходження інтернет-тесту ви можете зареєструватися по телефону, поштою або особисто в ресурсних центрах TOEFL. Онлайн-реєстрація є найшвидшим способом. Рекомендується зареєструватися за 3-4 місяці до дати тестування. Зареєструватись можна ТУТ.

Регіональний Реєстраційний Центр (RRC) розташовується в Нідерландах. Призначає дату тестування і видає реєстраційний номер тільки RRC. Тільки після отримання реєстраційного номера і дати тестування ви зможете пройти тест.

Міста, де можна пройти тест: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Суми і Запоріжжя.

Здача тесту в Україні розпочинається уже з 20 січня. Перевірте усі дати та міста на 2017 рік на офіційному сайті ТУТ.

Результати TOEFL

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років. У деяких вузах потрібно, щоб тест був зданий не більше 18 місяців тому.

Перевірка результатів TOEFL займає два тижні, доставка сертифікату TOEFL в Україні може займати більше місяця.

Максимальна кількість балів - 120, розподіляється між 4 частинами (READING - 30; LISTENING - 30; SPEAKING - 30; WRITING - 30)

Вартість складання TOEFL - 180$. При оплаті переконайтесь, чи у вашому банку можна оплачувати TOEFL (в іншому випадку слід буде доплатити за відхилену платіжну карту - 20$). Інші витрати: 
  • 18$ - додатковий звіт з оцінками для однієї людини;
  • 20$ - за відновлення анульованих результатів TOEFL;
  • 35$ - за несвоєчасну реєстрацію;
  • 60$ - перенести дату складання іспиту;
  • 120$ - повторна перевірка результатів TOEFL (Speaking та Writing).
До речі, з 25 січня стартує безкоштовний онлайн-курс для підготовки до TOEFL. Підготовку проводитимуть фахівці, які розробили тест. Навчання матиме різні форми: обговорення, письмо, лекції. Навчання триватиме 6 тижнів. Більше інформації про онлайн-курс ТУТ.

Тепер ви знаєте більше про TOEFL. Головне - це бажання і тоді все під силу. Успіху у вивченні англійської мови!

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше