Viktoria Art або мистецтво ілюстрованого манікюру

4 лютого 2014
Svitlana Ivanyshyn-Ugryna

Живучи за тисячі кілометрів від найенергетичнішого місця (на даний момент) на Землі, відчуваю, як стаю самопроголошеним:) амбасадором усього українського та “юамодного” на іншому континенті. До цього мене ніхто не зобов’язував: хочеться розповідати усім яке це диво - самоутворена республіка вільних людей посеред давнього міста у центрі Європі. Майдан у Києві починає потихеньку ставати трендовим, і ми, усі, хто слідкує за перебігом подій, стаємо учасниками українізації в світі. Це починає виявлятися у зонішньому вигляді, зокрема.
 


Скажімо, все частіше можна побачити дівчат та жінок, котрі витончено поєднують етніку (яка й так дуже uamodna) із сучасним, щоденним casual стилем. Але “LOOK” - то ще не все. Завершити свій індвідуальний образ та зробити правильний меседж можна іншими засобами. Один з таких - манікюр-ілюстрація. Я сама придумала такий термін, оскільки поширений - художній - мені здається недостатнім. Можна отримати гарненькі візеруночки на свої нігті - в цьому нічого унікального. Інша справа, коли справжня художниця малює вам ситуативну ілюстрацію. Є у вас якісь міркування, переживання, бажання заявити про щось - вона це може візуалізувати. Приклад: готувалася я до мистецького заходу, присвяченого роботам Ван Гога та Гогена і - voilà - запопсовані соняхи зявилися у найнесподіванішому місці - на кінчиках моїх нігтьових пластин. У моєї подруги був якийсь особливий настрій - і на безіменних пальцях свої вушка виструнчили “Мікі Мауси”:) Це вже більше,ніж прикраса - це меседж.

Що в цьому незвичайно, скажете ви? Існує ціла індустрія художнього манікюру! Але йдеться не про звичайне прикрашання, але створення соціального повідомлення!

Для цього потрібна не звичайна манікюрниця, яка обізнана з технологією, а справжня художниця!

Я таку майстриню знаю і користаю з її таланту вповні:)! Вікторія має свою творчу студію Viktoria Art - маленьку, але перспективну. Що мені подобається в художниці - це те, що вона любить нові завдання. Йти протореними шляхами - не для Вікторії. Вона дуже відкрита до ідей, які намагається втілити з максимальною креативністю.

Тому вона зовсім не здвивувалася, коли я одного дня, “підігріта” новинами з України, зателефонувала їй для призначення зустрічі і одразу сказала - маю для тебе актуальний дизайн.І хоча я не робила його у традиційних синьо-жовтих барвах - результат вийшов вражаючий.

Багато хто скаже, що в такі часи не до манікюрів. Теж неправда. Майдан має місію багато-гранну. Не лише вибороти демократію в Україні, Але й заявити про революцію гідності в цілому світі, брендувати все найкраще, що маємо у нашій країні. І чому б не долучитися до цього процесу у різні способи? Якщо український дизайнер Маша Рева створює футболки на тему Майдану, то чому б не використати українську символіку в художньому чи-то ілюстрованому манікюрі та зробити це трендовим?!

Ще додам малесеньку деталь. Такий манікюр краще робити гелевим, non-chip. Виглядає краще і тримається довше. 

І хто його зна, може революція соціальна інспіруватиме кілька революцій в індустрії краси. Принаймні, Viktoria Art до цього повністю готова.


P.S. До речі, зараз можна скористатися суттєвою знижкою на послуги студії. Всього 20 доларів за гелевий, non-chip манікюр з будь-якою ілюстрацією! Подумайте, адже на носі - День Закоханих!!!

Є питання чи бажання записатися? Телефонуйте на 773-724-1622 до Вікторії

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше