"Велодень 2016" в Івано-Франківську відбудеться 28 травня

26 травня 2016
Редакція
У суботу, 28 травня 2016 року, в рамках всеукраїнської акції "Велодень" в Івано-Франківську відбудеться масовий пробіг вулицями міста.

У пробігу візьмуть участь члени міських велоклубів, велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст області. Аналогічні пробіги відбудуться у всіх великих містах України.
 
Стартує велопробіг з площі перед будівлею ОДА (вул. Грушевського, 21). Маршрут пролягатиме основними вулицями міста та завершиться біля міського озера, перед сценою.

Завданнями велопробігу є:

  • заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста, 
  • закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту,
  • заявити, що велосипедисти і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху та закликати водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста і за його межами,
  • довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами потрібно рахуватися — принаймні шляхом встановлення велопарковок у громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжок у центрі міста.
     
Кількість велосипедистів в Івано-Франківську постійно зростає, а щорічний пробіг до Велодня набуває масштабності. Тому, беручи до уваги тогорічний велопробіг, у якому взяли участь близько 1036 роверистів, цього разу очікується велоколона з 1500 або й більше учасників.
 
До акції може приєднатися кожен бажаючий, хто має велосипед і хоче заявити про своє право комфортно пересуватися на ньому вулицями міста.

Варто зазначити, що у деяких містах пробіги або змагання в рамках Велодня 2016 уже відбулися або можуть відбутися у дні, відмінні від 28 травня, що зумовлено особливостями місцевої організації.
 
Акція не є комерційним заходом, не передбачає грошових чи будь-яких інших внесків.

Організаторами цьогорічного велопробігу є: клуб "Velo-Stalker", магазин-майстерня "Велохата", ІТ-компанії Eleks та SoftServe.
 
Деталі за посиланням: bikeday.vs.if.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше