Вчимось думати як мільйонери: 6 простих кроків

9 липня 2014
Редакція
Всі ми мріємо бути фінансово забезпеченими. Хоча для більшості людей це бажання так і залишається недосяжною мрією. Чому так стається?
А все тому, що більшість людей не вміє налаштовуватись на досягнення цілей. Вони можуть бути не в захваті від ситуації, що склалась, але їм так зручно - а комфорт є одним з найбільших ворогів розвитку.
То як же навчитись думати як мільйонер? Просто, вам всього лиш потрібно притримуватись цих елементарних правил:

1. Зосередьтеся на тому, чого ви прагнете - і досягніть цього!


Дуже багато людей занадто сором'язливі, щоб визнати, що вони хочуть щось, і йти за своєю мрією. Якщо ви прагнете досягнути певної мети, не думайте "Я ніколи не зможу зробити це". Мисліть інакше - "Я можу зробити це, і обов’язково зроблю".

Мільйонери грають, щоби перемогти, а не уникнути поразки.

Це не означає, що ви повинні стати егоїстичним дурнем. Вам всього лиш необхідно навчитись бути наполегливим та чесним із самим собою. Ви не зобов’язані заважати іншим людям. Але заслуговуєте на реалізацію власних бажань!

2. Орієнтуйтеся на цілі


Майже неможливо досягти чогось, якщо ви не встановите для  себе чіткі цілі. Тільки переможці лотерей стають мільйонерами за одну ніч. Встановивши собі досяжну мету, ви реалізуєте її врешті-решт. Не намагайтеся швидко стати багатим – робіть це поступово.

Для прикладу, візьміть ідею "заробити свій перший мільйон" і розділіть її на реальні цілі – такі собі кроки, необхідні для досягнення мети. Давайте також припустимо,  що ви починаєте свій шлях з точки беззбитковості - ви заробляєте достатньо для кількох розкішних "іграшок", але не більше.

Скажімо, ваша мета - впродовж першого року мати на банківському рахунку $10 000. Це не легке завдання, але реальне. Далі вам потрібно з'ясувати, які дії необхідно здійснити для досягнення цієї мети.

Завжди намагайтеся знайти шляхи збільшення власного прибутку в період значних витрат. Беручи до уваги цей аспект, ви можете захотіти випробувати свої сили і спробувати домовитися з босом про підвищення заробітної плати, або пошукати іншу роботу з більшою зарплатнею. Ви можете почуватись комфортно на старій роботі, але пам'ятайте, комфорт – загроза розвитку.

У вас можуть також бути й інші навички за межами вашого робочого місця, які ви можете перетворити в гроші, щоб збільшити свій банківський рахунок. Можливо, ви вмієте проектувати веб-сайти для людей, за певну плату, звичайно, або шити одяг.

Якщо цього все ще не достатньо, щоб отримати необхідну суму, то настав час проаналізувати інші можливості. У вас є багато старих непотрібних речей, які комусь можуть згодитись? Продайте їх! Вам дійсно потрібно витрачати так багато грошей на обіди щодня, якщо ви можете приготувати його власноруч, заощадивши кілька гривень?

Якщо ви хочете стати мільйонером, потрібно почати заощаджувати.

3. Не витрачайте гроші - вкладайте їх


Накопичувати заощадження потрібно саме для третього кроку. Мільйонери, як правило, скромні люди, і саме тому, що вони знають: справжня цінність грошей - в інвестуванні. Можливість стати своїм власним босом йде поруч з  можливістю стати мільйонером. Одного разу вам захочеться покинути свою постійну роботу.

Припиніть працювати задля грошей і змусьте гроші працювати на вас.

Замість того, щоби купувати собі новий Ipad, ці $500 можна було би використати для інвестицій у фондовий ринок. Знайдіть правильні акції і зможете легко подвоїти гроші впродовж року.
Для цього існує не тільки фондовий ринок - є також нерухомість і ваші власні знання.

4. Не припиняйте вчитися


Найкраще, що ви можете зробити – це інвестувати в самого себе.

Після того, як більшість людей закінчують освіту, вони вважають, що їхні "студентські" дні залишилися в минулому. В більшості так воно і є, але ваше навчання повинне продовжуватись. Успішні люди постійно вчаться і адаптуються.

Мільярдер Уоррен Баффет порахував, що він прочитав щонайменше 100 книг про інвестування, перш ніж йому виповнилося двадцять років. Більшість людей ніколи не читали спеціалізовані книги після закінчення навчання.

Якою людиною хочете бути ви?

Дізнайтеся якомога більше про те, як працює економіка, як працюють фондові ринки чи інші біржі.
Розвивайте нові навички. Якщо ви цікавитесь чимось, дізнайтеся більше про цю справу. Ви здивуєтесь, як часто, здавалося б, непотрібні навички, стають справді корисними у відповідній ситуації.

5. Не бійтеся ставити високу планку


Хоча вище йшлося про те, що ви повинні починати з незначних цілей, ви, беззаперечно, повинні прагнути до великої мрії. Якщо у вас є бізнес-ідея, тоді саме вона стане вашою кінцевою метою - заснувати цей бізнес і досягнути успіху. Якщо ви хочете інвестувати свій шлях до мільйонів доларів і робити при цьому якісь незначні завдання, окрім досліджень, тоді саме це є вашою головною ціллю.  

Немає нічого ганебного в недосягненні великої мети. Якщо ви маєте власний бізнес і прагнете заробляти $1 млн прибутку щороку, але поки що вдається отримати "тільки" $200 000, то ви все ще значно випереджаєте більшість людей.

6. Насолоджуйтесь увагою


Щоби стати успішним, ви повинні бути готові рекламувати себе і насолоджуватися увагою до певної міри. Зараз увага не обов’язково повинна зосереджуватись на особистості, вона може стосуватись більше вашого бренду. Але увага неодмінно приваблює гроші.

Якщо ви маєте власну справу, спробуйте зв'язатися з місцевими газетами. Ви будете здивовані, наскільки часто вони погоджуються написати історію про вас і ваш бізнес, та ще й безкоштовно.

Насамперед пам'ятайте, ви контролюєте свою долю. Будьте наполегливими і ви неодмінно досягнете бажаного результату.


(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше