В Україні з'явився онлайн-проект, де можна виконувати завдання, а нагороду віддати на благодійність

13 квітня 2018
Лесічка Кіт
Команда проекту Bihus.Info запустила благодійний проект kotyky.org.ua. Тут будь-хто може виконати певні завдання, а нагороду перевести в благодійний фонд.

Суть проекту полягає в наступному: користувачі реєструються на платформі kotyky.org.ua і починають виконувати завдання. За кожне виконане доручення вони будуть отримувати внутрішню валюту - "котиків". Їх потім можна передати благодійним організаціям, з якими співпрацює проект.

ain.ua

Один "котик" дорівнює одній гривні. Розмір нагороди залежить від складності завдання. Зараз на платформі можна виконати тільки два типи завдань - розшифрувати декларації і розпізнати родинні зв'язки суддів. Як відзначають творці сервісу, згодом перелік завдань збільшиться. Користувачі зможуть тестувати ігри і функції онлайн-додатків, розшифровувати дані і так далі.

Проект kotyky.org.ua співпрацює з вісьмома некомерційними організаціями - "Агенти змін", Tabletochki, People`s project, "Повернись живим", "Кожен може", "Уголек", "Пчелка" і "Краб". Саме їм можна буде жертвувати свої нагороди.

 ain.ua

"Благодійність - це круто, але займатися нею, одночасно виконуючи суспільно-корисні завдання, - ще крутіше, - говорить співзасновник платформи Денис Бігус. - Виходить подвійне "добро-комбо", коли і завдання виконуються, і добрі справи втілюються". Проект реалізується за підтримки Internews Network та Програми розвитку ООН в Україні.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше
"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше