В Україні запустили онлайн-сервіс для перекладу текстів і субтитрів українською

23 вересня 2016
Annie
Нещодавно Дмитро Андрєєв, засновник проекту Alpha Centauri, що займається перекладом і озвученням пізнавальних роликів, запустив проект "Паляниця". Це онлайн-сервіс для колективного перекладу текстів статей, субтитрів до серіалів та іншого контенту на українську мову. Засновник закликав Facebook-спільноту реєструватися і тестувати його роботу.

Суть роботи сервісу проста: будь-який користувач може додати текст, який він хоче перекласти, а всі бажаючі приєднуються до процесу перекладу. Так можна перекладати українською серії улюблених серіалів, відео з YouTube і т.д. Основна мета, за словами Дмитра, - підтримати і стимулювати розвиток україномовного контенту.

"Людей, які бажають перекладати і читати рідною мовою, дуже багато. Однак часто у них немає часу цим займатися, немає інструменту, який дозволяє вносити свою крихту в загальну справу. Я хочу надати їм такий інструмент", - говорить він.

Дмитро займається перекладом і озвученням наукових роликів російською та українською мовами, і в нього з'явилася ідея створити таке віртуальне місце, куди в буквальному сенсі можна буде відправити всіх обурених якістю або кількістю україномовних відео або текстів.

"Хочете - допомагайте нам перекладати, хочете - оцінюйте переклади інших! Тільки не сидіть склавши руки в очікуванні того, що якісний контент сам вас знайде", - говорить він.

Про те, як працює сервіс, можна почитати на сайті. У майбутньому автор планує максимально інтегрувати його з україномовним Facebook, додати можливість логінитися через соцмережі і т.д.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше