В Україні забороняють соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники"

17 травня 2017
Дануся
2017 рік - рік звільнення від російської пропаганди. Нещодавно заборонили російські сайти. А тепер взялися й до найголовнішого у віртуальному житті людини - соцмереж.

Мабуть, багато хто з вас спілкується у соціальних мережах, зокрема й у ВК та ОК. Але незабаром це може припинитися. На сайті antikor.com.ua сказано, що ці соціалки керуються лише і виключно російськими соцслужбами.ВК розсилає своїм користувачам приблизно такі листи:

"Указом президента П. О. Порошенка ВКонтакті може бути заблокований на території України: www.president.gov.ua/documents/1332017-21850. Ми любимо наших українських користувачів і хочемо, щоб Ви завжди залишалися на зв'язку зі своїми друзями та близькими.

В інтернеті є докладні інструкції, як не втратити свої контакти й важливу інформацію. Наприклад, тут: vk.cc/open.

Ваш ВКонтакті ".


Також у ВК начебто є представництво в Україні. А Однокласники не тільки допомагають спілкуватися однокласникам і однокурсникам, а й розміщують рекламу українською - наприклад, про табір "Артек-Буковель".

Деякі користувачі подали свої петиції на цю тему на спеціальному сайті. То чи правильно зробив пан Шкіряк, подавши цю петицію на розгляд? Як вважаєте ви, дорогі читачі? 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше