В Україні забороняють соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники"

17 травня 2017
Дануся
2017 рік - рік звільнення від російської пропаганди. Нещодавно заборонили російські сайти. А тепер взялися й до найголовнішого у віртуальному житті людини - соцмереж.

Мабуть, багато хто з вас спілкується у соціальних мережах, зокрема й у ВК та ОК. Але незабаром це може припинитися. На сайті antikor.com.ua сказано, що ці соціалки керуються лише і виключно російськими соцслужбами.ВК розсилає своїм користувачам приблизно такі листи:

"Указом президента П. О. Порошенка ВКонтакті може бути заблокований на території України: www.president.gov.ua/documents/1332017-21850. Ми любимо наших українських користувачів і хочемо, щоб Ви завжди залишалися на зв'язку зі своїми друзями та близькими.

В інтернеті є докладні інструкції, як не втратити свої контакти й важливу інформацію. Наприклад, тут: vk.cc/open.

Ваш ВКонтакті ".


Також у ВК начебто є представництво в Україні. А Однокласники не тільки допомагають спілкуватися однокласникам і однокурсникам, а й розміщують рекламу українською - наприклад, про табір "Артек-Буковель".

Деякі користувачі подали свої петиції на цю тему на спеціальному сайті. То чи правильно зробив пан Шкіряк, подавши цю петицію на розгляд? Як вважаєте ви, дорогі читачі? 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше