В Україні проходить перший фестиваль, присвячений Чорнобилю

30 серпня 2017
Редакція
З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі, що на Київщині, проходитиме перший фестиваль "CHERNOBYLING". ​Про це кореспондентові Укрінформу повідомили організатори фестивалю.​

"Перший арт-фестиваль "CHERNOBYLING" хоче згуртувати людей, небайдужих до історії зони відчуження, а також об'єднати світову спільноту у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. За допомогою музики, мистецтва та різних форм активності фестиваль розповість про катастрофу і водночас дасть можливість глянути на неї з іншого боку", - розповіли організатори.
 

 
Трьома основними напрямками фестивалю стануть геокешинг - туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем; урбекс - індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст; а також різні види мистецтва - фото, музика.

За три дні фестивалю його відвідувачі зможуть послухати лекції учасників ліквідації і свідків аварії на ЧАЕС, поїхати на унікальну екскурсію найцікавішими місцями зони відчуження, міста Прип'ять.



Окрім українських гуртів "НАСТ", "...Та інші", у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехії (MAAGA A ZDORP), Польщі (CINAMON).

Усі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу самоселам - жителям Чорнобильської зони, які попри всі заборони, повернулися до своїх домівок.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше