В Україні презентували історичну настільну гру

22 грудня 2017
UAPOST.US
Шанувальники "монополій" та Dungeon & Dragons усіх ґатунків можуть спробувати себе в новому жанрі — настільній грі на військово-історичну тематику, тісно пов'язаній з Україною XX століття. У центрі уваги — події визвольних змагань 1917-1919 років.
 
Розробники настільної гри "Незалежність 1918" Борис Роженко і Василь Павлов кажуть, що створили її, аби нагадати сучасникам про конфлікт із сусідньою імперією, який розпочався ще століття тому.

Борис Роженко, засновник Wild Fox Films (першого українського історичного відео-продакшну), каже що все почалося зі співпраці з Центральним державним кіноархівом. Так виникла ідея популяризувати тематику подій першої визвольної війни проти комуністичної імперії. Консультантом з історичних питань у грі виступив Василь Павлов.

Він сподівається, що нова настільна гра стане поштовхом для молоді ознайомитися з історією та подіями Української Революції того часу. Події в картковій грі розгортаються довкола протистояння армії більшовиків та армії УНР / Директорії періоду 1918-1921 років.У грі зображена Україна з незвичними кордонами. За словами розробників, вони використали кордони, які були представлені Україною на Паризькій конференції в 1919 році. Серед українських територій можна побачити Ростов, Курськ, Кубань – це території етнічного розселення українців.

Це ті території, на які в різні історичні періоди претендували українські державні утворення, зауважують автори. Додатково мапа гри проілюстрована фотографіями вигляду тогочасних українських міст. Щодо джерел фінансування та тиражування гри, автори кажуть про плани податися на платформу "Спільнокошт" та почати з малих тиражів випуску.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 23 грудня 2017
Все це - добре, проте було б набагато краще, якби ці розробники не тепер прокинулись і прозріли, коли вже йде війна... Але ж толерантно мовчали, приспані "братами"... Ну що ж, краще пізніше, ніж ніколи...
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше