В Україні оберуть 200 найталановитіших старшокласників

1 березня 2018
Редакція

За грант на навчання в Українській академії лідерства запрошують поборотися усіх активних випускників шкіл та коледжів віком від 16 до 18 років, які досягли успіху в різних сферах, займаються волонтерством, беруть участь у молодіжних програмах чи самоврядуванні та бачать своє майбутнє в Україні. Десятимісячна освітня програма Української академії лідерства пропонує зробити паузу після школи, щоб знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Прийом заявок триває до 7 квітня на ual.org.ua.

"За даними HeadHunter, 68% українців не працюють за фахом, а кожен третій змінює професію одразу після закінчення вишу. Виходить, що вчитися йдуть переважно за дипломом під тиском батьків чи суспільства, — зауважує керівник Української академії лідерства Роман Тичківський. Ми в академії даємо можливість талановитим хлопцям та дівчатам спробувати себе у різних ролях, розкрити приховані вміння та здобути навички, які допоможуть їм зробити правильний вибір у майбутньому. Ми збираємо найкращу молодь, яка хоче змінити не тільки себе, а й своє місто і країну".

В Українській академії лідерства для формування критичного мислення студенти проходять освітній курс — понад 30 дисциплін, серед яких управління проектами, історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, етикет. А також читають філософські трактати, художню літературу та інтенсивно вивчають англійську мову. Вони займаються спортом і різними видами мистецтв, подорожують країною, досліджуючи її особливості, та підкорюють Карпати.

За час навчання студенти знайомляться з основами державотворення у країнах Європейського Союзу та Ізраїлі і зустрічаються зі світовими та українськими лідерами. Хоча б один день на тиждень студенти повністю приділяють волонтерській роботі. Вони допомагають спільнотам, а також втілюють в життя власні соціальні проекти. В своїй роботі тут покладаються на успішний досвід Ізраїльської академії лідерства, випускники якої складають понад 30% політичної та бізнес-еліти країни. Програму академії підтримують Адміністрація Президента, Міністерство науки та освіти України та Міністерство молоді та спорту України.​

"Українська академія лідерства вчить перемагати себе заради того, щоби перемогла наша країна", — говорить Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України.

Сьогодні в Українській академії лідерства 5 осередків — у Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові. Вже у наступні 10 років команда планує відкрити осередки в усіх обласних центрах країни. За три роки академія випустила близько 250 студентів. Життя деяких із них змінилося докорінно. Так, Іванна Гребеняк із Тернополя заради академії призупинила навчання в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. А після закінчення УАЛ вирішила йти за мрією і вступила до Лондонського університету мистецтв. А випускник  миколаївського осередку Владислав Ільїн завдяки академії знайшов своє призначення — зараз служить у морській піхоті.

Кандидати у студенти проходять три етапи відбору, під час яких відбувається перевірка їхньої мотивації, лідерських навичок, рівня англійської, фізичної підготовки та вміння працювати у команді. Після останнього етапу 200 найкращих підлітків отримають персональні гранти розміром 12 500 доларів на навчання, проживання та страхування здоров'я від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів академії.

Подати заявку на вступ можна до 7 квітня 2018 року за посиланням: www.ual.org.ua/anketa

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше