В соцмережах набирає популярності проект "Підтримай медреформу"

26 травня 2017
Marika
В соцмережах набирають популярності публічні сторінки на яких Українські лікарі висловлюються на підтримку медичної реформи, розроблену Міністерством охорони здоров'я спільно з Урядом України.

Вперше законопроекти, що докорінно змінять систему охорони здоров'я, схвалюють і пацієнти, і медичні працівники.

"Кожен пацієнт знає - жодної безкоштовної медицини в Україні немає. Ми платимо за все. Українська медицина - це чорна кімната, куди просто страшно зайти. Сьогодні у нас склалась унікальна ситуація, коли Міністерство охорони здоров'я та уряд розробили законопроекти, щоб змінити цю ситуацію. Ситуацію, в якій 1600 українців гинуть щодня від хвороб. Сотні з цих людей можна було б врятувати, просто зробивши реформу медицини.

Я закликаю попрощатись нарешті з радянським союзом в медицині та підтримати законопроекти уряду," - вказала на сторінці Olga Stefanyshyna, виконавчий директор БФ Пацієнти України.Як зазначають творці поблічних сторінок в соцмережах: "Ми знаємо, що жодна система не буде діяти, поки в ній немає чесних фінансових відносин. Саме тому ми хочемо замінити застарілу радянську систему фінансування охорони здоров’я на сучасну модель, за якою лікарям та лікарням платять за результат, а пацієнти гарантовано отримують якісні медичні послуги. За такою ж моделлю працює медицина в Польщі, Канаді, Великій Британії."

Що конкретно змінить медична реформа?​ Скільки платитимуть за пацієнта? Відповідь можна дізнатися в публікаціях спільнот "Підтримай медреформу"
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше