В мережу виклали відеозаписи циклу лекцій про українських письменників

4 квітня 2018
Редакція

На офіційному Youtube-каналі Мистецького Арсеналу з'явилися відеозаписи нового циклу лекцій про українських письменників під назвою "Академічний погляд: акценти шкільної програми", повідомляється на сайті chytomo.com

Лекції проходили в рамках Літературної лабораторії. Спікерами були Архієпископ Ігор, Ростислав Семків, Олександр Боронь, Віра Агеєва, Олена Галета і Людмила Кисельова.

Енеїда: від бурлескної пародії до національного епосу

Барокова історико-мемуарна проза

Біографія і творчість Тараса Шевченка

Марко Вовчок в українській, російській та французькій літературі

Володимир Винниченко: парадокси долі і творчості

Валер'ян Підмогильний: як стати класиком на старті

"Майстер корабля" – дебютний роман Юрія Яновського

Поезія українського модернізму: Павло Тичина та Володимир Свідзінський

Письменники Нью-Йоркської групи в історії української літератури

Укрсучліт: що читати і що рекомендувати школярам?

Це вже не вперше Мистецький Арсенал дає всім охочим можливість дізнатися більше про українських, і не тільки, поетів та письменників, відомих ще зі шкільної програми, та подивитися на їхнє життя і творчість під зовсім іншим ракурсом. Минулого року на їхньому офіційному каналі з'явилася добірка лекцій "Осмислені і переосмислені" та "Ми в контексті" про українських та іноземних авторів-класиків.

Зображення-обкладинка: uaua.world

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше