В Івано-Франківську відкриють перший в Україні громадський ресторан

21 липня 2014
Редакція
В Івано-Франківську розпочалась робота над проектом громадського ресторану  Urban Space 100, відкриття якого попередньо заплановано на 15 листопада 2014 року.
 
Urban Space 100- це громадський ресторан, засновниками якого будуть 100 звичайних людей.
 
Унікальність ресторану в тому, що весь чистий прибуток від його діяльності (за мінусом витрат на управління) буде направлений винятково на реалізацію громадських проектів у місті. І саме засновники будуть вирішувати шляхом голосування, які проекти підтримати.
 
15 липня 2014 р. команда проекту разом з діючими учасниками, що приєднались до реалізації ідеї, презентувала промо-сайт www.urbanspace.if.ua, на якому можна побачити основні складові проекту: ідея, як буде реалізовуватись проект, як буде працювати ресторан в майбутньому.

На першій сторінці сайту будуть висвітлені фото всіх 100 учасників.
 
Такий формат є новим для міста, а в світі взагалі немає ресторану, заcновниками якого є 100 людей. Ресторан стане прикладом соціально-відповідального підприємництва та об'єднання громади навколо світлих справ.

Стати співзасновником громадського ресторану може кожен - треба лише отримати три позитивних рекомендації від діючих учасників проекту, зробити внесок в розмірі 1000 у.о. і мати бажання впливати на те, яким стане Івано-Франківськ в майбутньому.
 
"Urban Space 100" - унікальний проект для міста одразу з кількох причин: по перше, він фінансується коштами 100 меценатів - звичайних мешканців міста, по друге, - за своїм статутом з місяця в місяць він зароблятиме реальні гроші на проекти розвитку міста, по третє, – це фізичний майданчик для спілкування прогресивних людей" – каже один із авторів ідеї Юрій Филюк.
 
На сьогодні учасниками проекту вже стали 22 людей: Юрій Филюк, Андрій Черніков, Юлія Єрковіч, Ярослав Повх, Олександр Бубен, Юлія Ляхович, Євген Вершинін, Любов Чернікова, Тарас Тустанівський, Наталя Пересадько, Тарас Павлусь, Андрій Стецевич, Ігор Тимченко, Сергій Бойчук, Сергій Фіцак, Наталя Найда, Олександр Галько та інші.
 
Це люди, що працюють в різних сферах: підприємництво, управління, IT, дизайн, торгівля. Але всіх їх об'єднує бажання допомогти місту ставати кращим з року в рік, адже саме вони будуть в подальшому вирішувати, на підтримку яких проектів направляти прибуток ресторану.
 
Проект заплановано як довгостроковий, компанія "23 ресторани", що його реалізовуватиме, вже запускала успішні заклади. "23 ресторани" зобов'язуються відкрити та запустити Urban Space 100 - це  їх внесок у проект. Також компанія здійснюватиме поточне управління діяльністю.
 

Urban Space

Це сучасний формат на  перетині різних міських середовищ. Ресторан, в якому можна не лише поїсти, а й поспілкуватись, обговорити ідеї, знайти однодумців. А ще почитати книгу, придбати щось в крамниці, яка працює в ресторані, чи організувати власну презентацію. Це своєрідне місце зустрічі урбаністів - тих,хто вважає, що місто має бути комфортним для життя: зеленим, екологічним, відповідним до інтересів громади.
 
Координатор проекту
Юлія Ляхович
 
+380506651465
juliya.l@warm.if.ua


Середовище "Тепле місто" – www.warm.if.ua
https://www.facebook.com/groups/warmcity/
Проект "Urban Space 100"-  https://www.facebook.com/urbanspace100
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше