Український стартап запустив GPS-гаджет для пошуку викрадених авто

7 жовтня 2016
Андрій К.
Українська компанія "Тім Бернерс Груп" запустила пристрій "Автозакладка" - GPS-маяк, який допомагає стежити за своїм автомобілем і шукати його в разі викрадення.
 
ain.ua
 
Компанія працює на ринку вже три роки, розробляючи телеком-рішення на кшталт "розумного Wi-Fi", систем автодозвону, IP-телефонії і т.д. На ідею GPS-гаджета для спостереження за своїм автомобілем їх наштовхнув запит від Coca-Cola з розробки рішення, яке б дозволяло моніторити, де знаходяться брендовані холодильники, щоб зменшити кількість крадіжок.
 
Опрацьовуючи це рішення, команда розглядала різні варіанти GPS-маячків від китайських виробників і вирішила спробувати зробити такий продукт для автовласників. В Україні - високий рівень викрадення автомобілів середнього і преміум-класу, каже співзасновниця компанії Марія Зінченко: "Тільки у наших знайомих і друзів викрали три автомобілі, і вони не змогли їх знайти - зараз, до речі, вони використовують наш продукт".
Сервіс "Автозакладка" - це GPS-маяк + додатки для iOS і Android. Маячок ховається в авто і більшу частину часу проводить в сплячому режимі. Він виходить на зв'язок з додатком, щоб власник міг визначити місцезнаходження авто, певну кількість разів на добу (це налаштовується через додаток). Зазвичай - це від 1 до 4 разів на добу, в такому режимі батарейка маячка розрахована на 1500 сеансів зв'язку.
 
Якщо ж зловмисники під час викрадення використовуватимуть глушники GPS-сигналу, маячок все одно зможе допомогти визначити, де знаходиться авто, вже після викрадення (глушники використовують, як правило, під час викрадення і переміщення автомобіля в місце "перетримки").
 
Пристрій виробляється в Україні (комплектація та збирання), модульна частина гаджета складається з європейських комплектуючих (GPS- і GSM-модулі). "Ми вирішили виробляти пристрій в Україні, оскільки тут є можливість контролю і оперативної взаємодії при поставках/замінах і питаннях гарантії", - каже Зінченко.
 
Сам маячок коштує 1800 грн, сервіс працює по абонплаті - за 30 грн на місяць користувач отримує додаток, SIM-карту, послуги сервісного центру і кабінет на сайті, за 60 грн - все те ж саме плюс пошук викраденого автомобіля. Продається в мережах Moyo і Ringoo.
 
ain.ua
 
Для пошуку автомобілів команда користуєтсья послугами компанії охорони "Венбест", а також співпрацює з поліцією в розробці плану-перехоплення.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше