Український стартап розробив "електронну школу"

11 квітня 2018
Annie
Проект Підручник.ua від команди, яка займається сервісом 3D-друку Kwambio та цифровим видавництвом Gutenbergz, спочатку створювався як платформа онлайн-підручників для українських шкіл. Але з часом команда вирішила на його основі побудувати "електронну школу" - щоб вчителі та учні мали доступ до підручників, журналів, розкладу та щоденників в онлайні.

Спочатку Підручник.ua запустився в Одесі у 2017 році, пропонуючи підписку на 600 підручників, які рекомендує Міністерство освіти і науки України. Всього за час запуску в проекті зареєструвалося понад 40 000 користувачів, на сайті - близько 250 000 користувачів з Одеси, 20 000 активних користувачів у мобільному додатку.

Зараз до цього сервісу додають додаткові функції: розклад, щоденник, журнал - щоб отримати на виході одну платформу електронної школи, розповідає засновник сервісу Володимир Усов. "На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі та 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі", - говорить він.
Електронний щоденник - це єдиний онлайн-щоденник з оцінками, домашніми завданнями і прив'язкою до підручників, до якого мають доступ вчителі, учні та батьки. Електронний журнал - єдина онлайн-база успішності, до якої мають доступ адміністрація школи і вчителі.
Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів та учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники - 140 грн в рік на учня, сервіс "електронна школа" буде коштувати близько 554 грн на одного учня.
Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше