Український стартап розробив "електронну школу"

11 квітня 2018
Annie
Проект Підручник.ua від команди, яка займається сервісом 3D-друку Kwambio та цифровим видавництвом Gutenbergz, спочатку створювався як платформа онлайн-підручників для українських шкіл. Але з часом команда вирішила на його основі побудувати "електронну школу" - щоб вчителі та учні мали доступ до підручників, журналів, розкладу та щоденників в онлайні.

Спочатку Підручник.ua запустився в Одесі у 2017 році, пропонуючи підписку на 600 підручників, які рекомендує Міністерство освіти і науки України. Всього за час запуску в проекті зареєструвалося понад 40 000 користувачів, на сайті - близько 250 000 користувачів з Одеси, 20 000 активних користувачів у мобільному додатку.

Зараз до цього сервісу додають додаткові функції: розклад, щоденник, журнал - щоб отримати на виході одну платформу електронної школи, розповідає засновник сервісу Володимир Усов. "На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі та 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі", - говорить він.
Електронний щоденник - це єдиний онлайн-щоденник з оцінками, домашніми завданнями і прив'язкою до підручників, до якого мають доступ вчителі, учні та батьки. Електронний журнал - єдина онлайн-база успішності, до якої мають доступ адміністрація школи і вчителі.
Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів та учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники - 140 грн в рік на учня, сервіс "електронна школа" буде коштувати близько 554 грн на одного учня.
Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше