Український стартап Hushme успішно зібрав $70 000 на Kickstarter

8 червня 2017
Андрій К.
Створена українськими розробниками гарнітура Hushme, яка робить розмови по телефону нечутними для оточуючих, досягла мети - $70 000 на Kickstarter. На момент написання статті стартап залучив потрібну суму, а до закінчення кампанії залишилось близько доби.
 
ain.ua
 
Hushme - це гарнітура для смартфона, завдяки якій оточуючі не чують розмову по телефону її власника. Проект вийшов на Kickstarter 10 травня. За час кампанії стартап профінансували 272 бекера. Зібрані кошти команда витратить на запуск виробництва: створення прес-форми, сертифікації, упаковки, а також на логістику і доопрацювання мобільного додатку.


 
"Є також ще деякі завдання по оптимізації електроніки і механіки - потрібно зробити і випробувати ще кілька прототипів, перед тим як запускати виробництво", - розповів засновник конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко, який виступає в ролі RnD-менеджера проекту Hushme.
 
Як повідомлялося раніше, команда стартапу планує доопрацювати остаточну версію прототипу до липня цього року, а в жовтні запустити продукт у масове виробництво. Доставляти гарнітуру бекерам почнуть в грудні.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше