Український проект Go To-U увійшов в десятку найкращих на міжнародному конкурсі "зелених" стартапів

25 жовтня 2017
Андрій К.
Український стартап Go To-U створює платформу для об'єднання бізнесів, які володіють зарядними станціями, і власників електромобілів. На одному з найбільших конкурсів "зелених" стартапів Climate Launchpad, де брало участь 105 команд з 35 країн, він увійшов у десятку найкращих. Про це повідомив засновник проекту Назар Шимона-Давида на своїй сторінці в Facebook.
 
Досягнення дозволило Go To-U потрапити в акселеративну програму Climate-KIC. В її рамках стартап буде працювати над масштабуванням проекту на глобальному ринку, пошуком клієнтів і розробкою бізнес-моделі. Акселерація проходить протягом 18 місяців в три стадії, на кожній з яких передбачено грантове фінансування. Сумарно учасники можуть отримати до 95 000 євро.


 
Go To-U розвиває мережу зарядних станцій для електромобілів. Компанія укладає партнерства з різними установами, включно з ресторанами і готелями, які за свій рахунок встановлюють зарядні станції. Стартап в свою чергу працює над додатком для власників електромобілів, за допомогою якого вони можуть побачити на карті найближчі станції мережі та безкоштовно підзарядити своє авто.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com