Український конструктор Time 4 Machine зібрав втричі більше потрібної суми на Kickstarter

28 липня 2017
Андрій К.
Український проект Time 4 Machine, який виробляє 3D-пазли з металу, зібрав понад $52 000 з необхідних $15 000 на краудфандінговой платформі Kickstarter. Всього кампанію підтримали 479 бекерів.
 
Time 4 Machine - проект Дениса Охрименко. Раніше він створив і керував проектом Ugears, який виробляє 3D-пазли з дерева. Взимку цього року Охріменко покинув проект через розбіжності з інвестором і зайнявся Time 4 Machine. Також у підприємця є ще один проект - дитячі кубики Pagl.
 
Time 4 Machine збирав гроші, щоб створити металевий конструктор заводного автомобіля, танка, механічного таймера і настільного хокею.


 

 
"Наша мета - змінити те, як люди ставилися до металевих конструкторів впродовж минулого століття, коли вперше вийшли моделі Meccano", - йдеться на сторінці кампанії.
 
Примітно, що Time 4 Machine вийшов на Kickstarter в один день з Ugears. Краудфандингова кампанія Ugears закінчиться через три дні. Уже зараз проект перевиконав мету, зібравши більше $250 000.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як обрати ідеальну пару взуття для дитини: лише корисні поради
У той час, коли ви, дорослі, вже потурбувалися про взуття, яке будете вигулювати навесні, не забувайте про дітей, які також повсякчас хочуть виражати власну індивідуальність. Ми допоможемо знайти саме вашу пару:)
Читати більше