Український AR-додаток InkHunter потрапив до списку найкращих у 2017 році за версією Apple

Впродовж останніх двох років рейтинг найкращих додатків Apple не обходиться без українських сервісів. Але раніше редактори App Store вибирали продукти одеської Readdle: у 2015 відзначили PDF Expert (macOS) і поштовий клієнт Spark (iOS), а в 2016 найкращим знову назвали Spark (macOS).
 
Нещодавно в Apple назвали головні тренди і найкращі програми 2017 року. Цього разу Readdle в топі не виявилося, зате редактори App Store відзначили український AR-додаток InkHunter. За допомогою доповненої реальності він дозволяє користувачам "приміряти" татуювання.
 
InkHunter офіційно запустили 4 квітня 2016. До цього більше року була доступна бета-версія додатку. Її розробкою у вільний час займалися Олександра Рогачова (тепер СЕО) і Павло Розумовський (СТО) - тоді ще студенти факультету комп'ютерних наук ХНУ ім. Каразіна.
 
ain.ua
 
З квітня 2016 року в магазинах додатків для iOS та Android InkHunter скачали понад 6,5 млн користувачів. В місяць ним користується 350 000-500 000 чоловік, більшість з яких молоді американці 20-30 років. 
 
За весь час роботи в InkHunter не витрачали гроші на маркетинг додатку. "Всі завантаження нашого додатку відбувались або з пошуку (в основному) або з медіа. Тому для нас цей список - більше предмет гордості, ніж маркетинговий інструмент", - вважає засновниця InkHunter.


 
Додаток можна завантажити в магазині безкоштовно. Але команда заробляє на запуску брендованих колекцій, промо-кампаніях з брендами в різних локаціях (схожу модель використовує Snapchat) і рекламі.
 
Зараз в команді проекту працює чотири людини: двоє в Нью-Йорку і двоє в Україні. Вони також регулярно залучають фахівців на фріланс під специфічні завдання. В першу чергу засновники планують розширювати команду в Україні - це виявилося зручніше, ніж концентрувати сили в США.
 
Павло Розумовський та Олександра Рогачова.
Фото: Олександра Рогачова
ain.ua

 
Раніше InkHunter пройшов акселерацію та отримав $40 000 у нью-йоркському ERA, а потім залучив кошти від венчурного фонду Kayon Partners. Інвестиції команда витрачає на R&D у сфері доповненої реальності і вже залучає фінансування для "запуску цих технологій в маси".
 
"Зараз настав час AR, а не тату-ринку (хоча він теж непогано росте). Все наше бачення і плани побудовані навколо технологій примірки на себе, розпізнаванні частин тіла в реальному часі, реалістичного рендеринга віртуальних об'єктів на тілі людини. Найближчим часом плануємо випустити технологію розпізнавання рук на пристрої в реальному часі", - поділився спостереженнями CTO InkHunter Павло Розумовський.

Завантажити додаток можна за посиланнями: AppStore та PlayMarket

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше