Українським студентам допоможуть стажуватися в Google, Microsoft, Twitter або Facebook

8 листопада 2016
Редакція
Українські активісти з компаній Кремнієвої долини, серед яких троє розробників-випускників Могилянки Богдан Кулинич (був двічі інтерном в Google), Арсен Костенко (розробник в Twitter) і Данило Фітель (розробник в Microsoft), організували менторську програму UA Internships. Вони готові безкоштовно допомагати українським студентам поступити на стажування в Google, Microsoft, Twitter або Facebook. На сайті вже відкритий прийом заявок, який триватиме до 19 листопада.
 
ain.ua
 
"Ми хочемо допомогти українським студентам отримати досвід в найкращих місцях, тому що знаємо, що для студента і України шанси потрапити на стажування в ці компанії у багато разів менше, ніж, скажімо, для студента з США", - стверджується на сторінці ініціативи.
Активісти готові працювати з кандидатами над їхніми резюме та проектами, щоби підвищити шанси українців. Найкращих студентів Кулинич, Костенко і Фітель рекомендуватимуть компаніям через їхні внутрішні системи - це дозволить значно підвищити шанси потрапити на інтерв'ю, але не гарантує прийому на стажування, відзначають активісти. Готуватися до інтерв'ю кандидати повинні самостійно.
 
Скористатися послугами UA Internships можуть студенти українських університетів, які навчаютсья на очній формі та у яких є можливість продовжити навчання після стажування. Потрібно знати англійську на рівні не менше B2 (Upper Intermediate) і відповідати вимогам самого стажування.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше