Українських школярів запрошують на навчання до університету США

11 березня 2016
UAPOST.US
Відомий американський університет Адельфи (Adelphi University) оголошує конкурс на отримання стипендії на навчання на програмі бакалавра для випускників середніх шкіл України. У конкурсі можуть взяти участь випускники 11-х класів, які планують отримати якісну вищу освіту у Сполучених Штатах та розпочати навчання у вересні 2016 року.

Стипендія університету Адельфи, надає можливість отримати знижку у розмірі $20 000 на навчання на 1-му курсі програми бакалавра та знижку до $16 000 на навчання на 2-4 курсах. Таким чином у майбутніх студентів буде можливість орієнтовно зекономити 53% від вартості навчання*.
  Для отримання стипендії, студентам у максимально стислі терміни, необхідно заповнити заяву на отримання стипендії.

ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ

Після підтвердження отримання заяви на стипендію, необхідно надіслати наступні документи на електронну адресу компанії EDUSTEPS – info.edusteps@gmail.com та пройти індивідуальну співбесіду англійською мовою з офіційним представником університету Adelphi University.
 
  • копія першої сторінки закордонного паспорту (дитячого проїзного документу);
  • виписка оцінок зі школи за 10 та 11 клас;
  • підтвердження достатнього рівня володіння англійською мовою - IELTS 6.5/TOEFL iBT 80;
  • мотиваційний лист (1 сторінка) на тему: "Чому я хочу отримати вищу освіту в США?".
     
Результати конкурсу на отримання стипендії будуть оголошені наприкінці квітня 2016 року, представником Adelphi University, компанією EDUSTEPS.

Університет Адельфи – приватний вищий навчальний заклад, що знаходиться в Гарден Сіті, Нью Йорк (37 кілометрів від Манхеттену). Університет посідає 153 місце в національному рейтингу американських університетів U.S.News & World Report 2016.

Абітурієнти, випускники середніх шкіл України, мають змогу вступити до навчального закладу на програму бакалавра без додаткового року підготовки, за умови високого середнього бала та достатнього рівня володіння англійською мовою. Університет пропонує понад 50 академічних програм за наступними спеціальностями: економіка, фінанси, менеджмент, маркетинг, історія мистецтва, мистецтво, біологія, хімія, захист навколишнього середовища, медицина, медсестринська справа, філософія, психологія та ін.

Детальну інформацію про умови отримання стипендій, процедуру та університет Адельфи, можна дізнатись в компанії EDUSTEPS за тел: + 38 044 228 93 01, +38 068 594 44 05, e-mail: info.edusteps@gmail.com.
 

*Стипендія університету Адельфи – знижка на навчання у розмірі 53% від загальної вартості програми. Решту витрат на навчання та проживання студенти мають сплатити самостійно.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше
Гран-прі Київ 2018
Вже вчетверте Благодійний фонд "Об'єднання світових культур" організовує в Києві Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю "ГРАН-ПРІ КИЇВ" 2018. Хто захоплюється балетом - не пропустіть 19-21 березня. Цього року сцена Національної опери України збере найкращих з​і всього світу
Читати більше