Українських школярів запрошують на навчання до університету США

11 березня 2016
UAPOST.US
Відомий американський університет Адельфи (Adelphi University) оголошує конкурс на отримання стипендії на навчання на програмі бакалавра для випускників середніх шкіл України. У конкурсі можуть взяти участь випускники 11-х класів, які планують отримати якісну вищу освіту у Сполучених Штатах та розпочати навчання у вересні 2016 року.

Стипендія університету Адельфи, надає можливість отримати знижку у розмірі $20 000 на навчання на 1-му курсі програми бакалавра та знижку до $16 000 на навчання на 2-4 курсах. Таким чином у майбутніх студентів буде можливість орієнтовно зекономити 53% від вартості навчання*.
  Для отримання стипендії, студентам у максимально стислі терміни, необхідно заповнити заяву на отримання стипендії.

ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ

Після підтвердження отримання заяви на стипендію, необхідно надіслати наступні документи на електронну адресу компанії EDUSTEPS – info.edusteps@gmail.com та пройти індивідуальну співбесіду англійською мовою з офіційним представником університету Adelphi University.
 
  • копія першої сторінки закордонного паспорту (дитячого проїзного документу);
  • виписка оцінок зі школи за 10 та 11 клас;
  • підтвердження достатнього рівня володіння англійською мовою - IELTS 6.5/TOEFL iBT 80;
  • мотиваційний лист (1 сторінка) на тему: "Чому я хочу отримати вищу освіту в США?".
     
Результати конкурсу на отримання стипендії будуть оголошені наприкінці квітня 2016 року, представником Adelphi University, компанією EDUSTEPS.

Університет Адельфи – приватний вищий навчальний заклад, що знаходиться в Гарден Сіті, Нью Йорк (37 кілометрів від Манхеттену). Університет посідає 153 місце в національному рейтингу американських університетів U.S.News & World Report 2016.

Абітурієнти, випускники середніх шкіл України, мають змогу вступити до навчального закладу на програму бакалавра без додаткового року підготовки, за умови високого середнього бала та достатнього рівня володіння англійською мовою. Університет пропонує понад 50 академічних програм за наступними спеціальностями: економіка, фінанси, менеджмент, маркетинг, історія мистецтва, мистецтво, біологія, хімія, захист навколишнього середовища, медицина, медсестринська справа, філософія, психологія та ін.

Детальну інформацію про умови отримання стипендій, процедуру та університет Адельфи, можна дізнатись в компанії EDUSTEPS за тел: + 38 044 228 93 01, +38 068 594 44 05, e-mail: info.edusteps@gmail.com.
 

*Стипендія університету Адельфи – знижка на навчання у розмірі 53% від загальної вартості програми. Решту витрат на навчання та проживання студенти мають сплатити самостійно.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше