Українські конструктори Ugears і Time 4 Machine вийшли на Kickstarter

29 червня 2017
Annie
Українські проекти Ugears і Time 4 Machine, які виробляють 3D-пазли з дерева і металу, вийшли на Kickstarter. Ugears вже зібрав потрібну суму - $15 000. На момент написання замітки проект отримав більше $96 000. Мета Time 4 Machine - також - $15 000, з яких вже зібрано більше $9 000. До закінчення обох кампаній залишився приблизно місяць.
 
Ugears збирає гроші для створення колісної ліри - за словами представників проекту, це перший у світі механічний музичний інструмент, який можна зібрати самостійно. До того ж стартап планує почати виробництво дерев'яного календаря (до 2044 року), моделей для дітей, які можна буде розфарбовувати, а також розширити лінійку Ugears Mechanical Town Series.
 
ain.ua
 
Для Ugears це не перший вихід на Kickstarter. У наприкінці 2015 року проект зібрав на платформі $400 000 - в 20 разів більше, ніж заявлена ​​сума.
 
Time 4 Machine - проект творця і колишнього співкерівника Ugears Дениса Охрименко. Це ті ж 3D-пазли тільки з металу. Охріменко не заперечує схожість свого проекту на Ugears і додає, що йому складно відійти від власного дизайнерського стилю.


 
ain.ua
 
Time 4 Machine збирає гроші на модель заводного автомобіля, який вміє їздити. "Наша мета - змінити те, як люди ставилися до металевих конструкторів впродовж минулого століття, коли вперше вийшли моделі Meccano", - йдеться на сторінці кампанії.
 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше