Українські "кіборги" просять Apple вибачитися за рекламу з "кіборгом з Росії"

22 вересня 2017
Редакція
Під час презентації ряду нових продуктів 12 вересня Apple продемонстрували рекламний ролик для третього покоління Apple Watch під назвою Dear Apple, де про продукт розповідають користувачі з усього світу. Одним з героїв ролика став російський ведучий "Матч ТВ" Дмитро Ігнатов, який розповідав про те, як використовує годинник під час тренувань з плавання. Під час служби в армії він втратив ногу, тому в ролику представився "кіборгом з Росії".
 

 
Багатьом українцям ролик здався образливим. В Україні "кіборгами" називають десантників бригади ЗСУ і добровольців, які обороняли Донецький аеропорт в 2014-2015 році. У зв'язку з цим в соціальних мережах обговорювали різні ініціативи: як донести до керівництва Apple, що з огляду на конфлікт в східних областях України, в якому беруть участь російські збройні сили, такий рекламний ролик багатьом жителям України здається неприпустимим.


 
Організація "Побратими" і "Прямий телеканал" підготували відео-відповідь для Apple за участю "кіборгів", які обороняли Донецький аеропорт. У ньому вони розповідають про збройні дії на території України за участю російських військових і пояснюють, чому така подача інформації в рекламі може ображати українців.
 

 
"Ми боролися за донецький аеропорт 242 дня. Ще не впали його стіни. 10 тисяч моїх співвітчизників були вбиті в період з 2014 року і досі ... Я буду захищати свою свободу до кінця свого життя. Поки в країні йде війна, частина її території - окупована, частина - анексована РФ. Поки людей вбивають і катують. Ваша компанія свідомо чи несвідомо підтримує пропаганду Росії у війні проти нас ... ", - йдеться у відеозверненні.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше