Українське видавництво запустило масштабний літературний конкурс

22 вересня 2017
UAPOST.US
Видавництво "КМ-Букс" оголосило літературний конкурс для тих, хто мріє стати письменником та надрукувати свою книжку. Конкурс триватиме з 1 вересня 2017 року до 15 лютого 2018 року включно.
 
uapost.us
 
Твори прийматимуться у чотири номінації:
 
  • художня література
  • науково-популярна література
  • підліткова література
  • дитяча література

Як зазначено в умовах конкурсу, роботи повинні бути написані українською мовою та максимально підготовлені до друку.

"У конкурсі зможуть взяти участь як професійні письменники, так і початківці. Наша найбільша мета — популяризація читання сучасної української літератури, тому не ставили ніяких обмежень для тих письменників, які вже друкувалися раніше. А також, немає обмежень за віком", — розповідає видавець Ярослав Маринович.Переможець кожної номінації отримає приз, який складатиметься з:
 
  • грошової винагороди у розмірі 25 000 грн.;
  • комерційної пропозиції від "Видавничої групи КМ-Букс" на видання конкурсного твору переможця видавництвом;
  • пропозиції контрактної співпраці терміном на 3 роки.

Також, твори авторів-переможців, які приймуть комерційну пропозицію від "Видавничої групи КМ-Букс", будуть видані у першому кварталі 2018 та презентовані в рамках фестивалю "Книжковий Арсенал 2018".

Ознайомитися з правилами можна на офіційній сторінці конкурсу.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше