Українська "Вікіпедія" оголосила марафон

26 січня 2017
UAPOST.US
30 січня українська "Вікіпедія" святкуватиме 13-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагоди громадська організація "Вікімедіа Україна" оголошує про проведення Вікімарафону з написання нових публікацій до української "Вікіпедії", який триватиме 28, 29 і 30 січня.
 
uapost.us
 
До участі запрошуються всі без винятку: необхідно лише написати нову статтю на будь-яку тему. У "Вікіпедії" зазначили, що новачки можуть знайти на сторінці Вікімарафону пояснення ключових засад енциклопедії та скористатися "Майстром написання статей". Публікації повинні відповідати критеріям значимості, бути нейтрально написаними на підставі авторитетних джерел та посилатись на них, не порушувати авторського права.

Для тих, хто не може визначитися чи знайти тему для статті, у "Вікіпедії" складено спеціальні списки "червоних посилань" — статей, яких поки що бракує в онлайн-енциклопедії. Для участі в акції також не обов’язково писати статтю саме в дні проведення марафону з редагування: її можна підготувати заздалегідь, а вже під час акції лише зберегти статтю у "Вікіпедії".

Найактивніші учасники акції зможуть отримати невеличкі пам’ятні сувеніри від організаторів поштою або під час вікізустрічей у Києві, Львові, Харкові, Черкасах, Тернополі, Херсоні, Глухові та інших населених пунктах. На таких заходах учасники поспілкуються із досвідченими дописувачами енциклопедії, дізнаються більше про її функціонування, навчаться створювати і редагувати сторінки "Вікіпедії". Про час та місце зустрічей можна буде дізнатися на сторінці Вікімарафону.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше