Книга "Українська легко" уже в продажу!

16 вересня 2016
Plastylina
Як же приємно, коли маленький проект, який починався з картинок з правилами української мови на сторінці у Facebook, переростає в щось цілком неймовірне і випускає уже цілу книгу з легкими та оригінальними ілюстраціями правил української мови.
 
Придбати книгу онлайн можна тут

Автори проекту Наталя Клименко та Павло Мельник-Крисаченко не планували нічого грандіозного і починали займатися цим в якості хобі. Проте головний герой ілюстрацій Лепетун миттєво підкорив серця українців, і підписники сторінки на даний момент уже досягли 36 тисяч. На сторінці Facebook людям легко слідкувати за веселими, а головне - корисними ілюстраціями української мови без суржику, русизмів та кальок. "Наша аудиторія – люди, що говорять українською та хочуть її вдосконалити, ті, хто прагне перейти на українську чи говорити нею з дітьми, школярі, випускники, що готуються до ЗНО" - діляться автори проекту.

Поступово на початку 2015 з'явився веб-сайт з вправами з української мови, завдяки яким можна не лише перевіряти, а й удосконалювати свої знання. А в кінці 2015 року команда запустила мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android – Mova. Якщо ви ще не завантажили застосунок, радимо це виправити - Mova на iOS та Mova на Android.
 
І ось на світ з'явилася перша книга про Лепетуна! Ця книга створена для тих, хто спілкується чи хоче правильно спілкуватися українською мовою без русизмів та кальок з російської. Структура книги відповідає структурі сайту і містить такі розділи: антисуржик, наголос, пароніми, омоніми, синоніми, правопис, фразеологізми та цікавинки.

"Я розумію, що у людей немає часу шукати підручники та читати довгі пояснення правил української мови, тому ми розповідаємо про них за допомогою візуальних образів та коротких текстів. Фани в соцмережах писали мені, що було б класно, якби з’явилася книга, яку хочеться погортати, придбати її в подарунок чи подивитися з дітьми, бо не всі привчають дітей до соцмереж", – говорить Наталя.
 
 "Українська легко!" – видання для сім’ї. Придбати книгу онлайн можна тут!
 
Команда проекту "Mova - ДНК Нації" не збирається зупинятися і з часом планує створити мультфільм. Це просто чудова ідея, і ми бажаємо цим планам здійснитися якнайшвидше. Уся редакція UaModna з великим захватом вболіває і пишається кожним кроком проекту "Mova - ДНК Нації" з початку його шляху в 2014 році.
 
Для тих, хто любить, цінує та хоче вдосконалювати українську мову!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше