Українська компанія запустила "гарячу лінію" для дітей: можна поговорити з Дідом Морозом

29 грудня 2017
Андрій К.
Компанія EVE.calls, яка займається розробкою телефонного голосового бота для бізнесу, з 25 грудня запустила новорічну лінію. Послуга розрахована на дітей: вони можуть подзвонити за одним з номерів і поговорити з Дідом Морозом. Українською він спілкується за номером +380443646071, російською - за номером +380443646070. Дзвінки тарифікуються за цінами оператора.
 
ain.ua
 
"Ми цілий тиждень створювали максимально розумного робота з достатнім словниковим запасом. Діти можуть зателефонувати за одним з номерів, Дід Мороз розпитає, як їх звуть, як вони вели себе впродовж року і що вони хочуть загадати на Новий Рік. Для дорослих - це розвага на свята, що покращує настрій. А для наших клієнтів / інвесторів / програмістів, які стежать за нами - демонстрація можливостей технології", - розповідає засновник компанії Олексій Скрипка.


 
Компанія також планує додати можливість для батьків отримати на сайті запис розмови дитини з Дідом Морозом. У майбутньому з сервісу зроблять "калейдоскоп" бажань дітей, щоби батьки могли спостерігати, як з віком ці бажання змінюються. Також в планах - інтеграція з торговими мережами, для "реалізації бажань". Поки що компанія на проекті не заробляє.
 
З моменту запуску Дідові Морозу зателефонувало вже 480 000 користувачів - ще до публікацій у ЗМІ за перший вечір запуску на гарячу лінію надійшло близько 50 000 дзвінків. "Ми зрозуміли, що люди просто передають номер один одному", - каже Олексій. Однак, прийміть до уваги: через те, що лінії перевантажені вдень, частина дзвінків може відбиватися.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UAMODNA свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше