Українець вперше поїде на навчання в NASA

2 лютого 2017
Annie
Вперше в історії України наш співвітчизник зможе пройти безкоштовне навчання в NASA.

Університет Сингулярності в Києві запускає конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge, переможець якого отримає стипендію на участь у літній програмі Global Solutions Program на кампусі NASA Ames Research Center. Про це повідомив посол Singularity University в Україні Ігор Новіков.
 
facebook.com
 
"Якщо ви пам'ятаєте, я вже не раз згадував, що цього літа наш співвітчизник поїде на 10 тижнів у серце Кремнієвої Долини. Там на території дослідницького парку NASA Ames Research Center (того самого, де в  Google тестує свій Loon) йому / їй випаде можливість пройти найактуальніший освітній курс у сфері інновацій, а також попрацювати над проектом, здатним змінити життя мільярдів людей.
"На вогник" у цьому навчальному курсі заглядають такі звичайнісінькі викладачі, як Рей Курцвейл, Пітер Діямандіс, Стівен Хокінг, Ден Баррі, Ларрі Пейдж та Ілон Маск.
 
Серед завучів - Паскаль Фіннетт і Салім Ісмаїл", - написав Новіков на офіційній сторінці київської філії Університету Сингулярності.
 
Освітня програма Global Solutions Programm щорічно проходить під егідою Університету Сингулярності, NASA та Google на території закритого парку NASA в Кремнієвій долині. Для проходження курсу обирають 80 учасників з усього світу і дають їм можливість, знання і гроші для роботи над проектами, які вплинуть на людську цивілізацію впродовж наступних 10 років. За всю історію програми в ній не було жодного українця.
 

 
Київська філія Університету Сингулярності з моменту запуску шукала можливості відправити українця на програму. Зокрема, Новіков шукав спонсорів всередині інноваційної спільноти і бізнес-спільноти України. "В результаті, ніхто до останнього моменту не погоджувався дати гроші. Йшлося всього про $25 000. Ми думали переносити ідею на наступний рік. Потім подзвонив Пітер Діямандіс, один із засновників Університету Сингулярності та запропонував кошти від NASA", - розповів він у коментарі Delo.
 
Прийом заявок на участь в конкурсі стартував 1 лютого і завершиться 1 березня. В український етап Global Solutions Programm відберуть 10 учасників, які пройдуть спеціальну двотижневу програму. Щоб взяти участь у програмі, необхідно бути старше мати 21 рік, володіти англійською на рівні не нижче середнього і мати проект або як мінімум ідею проекту в області зміни клімату. Подати заявку можна тут.
 
У квітні в Києві виберуть переможця, який отримає стипендію і поїде на навчання в NASA. У Facebook Новіков уточнив, що стипендія покриє всі витрати на поїздку, в тому числі переліт бізнес-класом туди і назад.
 
Він також акцентував, що важливою вимогою до кандидата буде прагнення не тільки поїхати в Долину, щоб отримати можливість втілити в життя свої ідеї, але бажання повернутися після програми NASA в Україну.
"Друзі, це не шлях "звалити", а шлях реалізувати себе і допомогти змінити на краще не тільки світ, а й свою Батьківщину!", - Підкреслив посол Singularity University в Україні.
 
Нагадаємо, Університет Сингулярності створений на базі NASA у 2008 році з метою об'єднати всі ресурси людства - наукові, фінансові, підприємницькі - щоб студенти університету могли створювати проекти, які дійсно вплинуть на світ. Філію в Києві запустили тільки в минулому році. Її очолив Ігор Новіков.
 
ain.ua
 
"Завдання філії - створити локальну екосистему, в якій будуть рости інноваційні компанії. Для цього ми будемо давати доступ до бази знань, матеріалів, розробок передових інноваторів успішних компаній світу і Кремнієвої долини. Крім цього, ми будемо проводити лекції та воркшопи як для молодих команд розробників, стартаперів, так і для "старих" компаній", - пояснив він завдання київської філії.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше