Українець створив унікальний додаток для людей із вадами слуху

30 грудня 2017
UAPOST.US
Український програміст Віталій Потапчук розробив унікальний мобільний додаток під назвою "BeWarned". За задумом, розробка функціонуватиме як "перекладач" та зможе вирішити проблеми у спілкуванні для людей з вадами слуху.

Про це повідомляє ВВС.
 
uapost.us
 
Додаток "BeWarned" працює завдяки QR-кодам, які розміщені у різних громадських місцях. Коли людина з вадами слуху сканує цей QR-код на свій смартфон, то одразу може поспілкуватися з персоналом того чи іншого закладу.

Принцип роботи "BeWarned" досить простий: одна людина може набирати текст на гаджеті, а її співрозмовник — бачити його у режимі реального часу. Також текст можна надиктувати на смартфон, а система швидко переконвертує його у текст. За словами розробника, "BeWarned" працює "дуже швидко та оперативно".Відео з можливостями програми:
 

 
Ідея створення додатка для людей із вадами слуху виникла у Віталія Потапчука давно. За словами чоловіка, у глухонімих виникає багато проблем із комунікацією в українському суспільстві. Люди часто демонструють нетерплячість та небажання спілкуватися з людьми з різними вадами. Саме тому програміст сподівається, що його творінню вдасться вирішити цю проблему.

Зараз мобільний додаток "BeWarned" стає дедалі популярнішим не лише в Україні, а й за її межами.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше