Українець створив унікальний додаток для людей із вадами слуху

30 грудня 2017
UAPOST.US
Український програміст Віталій Потапчук розробив унікальний мобільний додаток під назвою "BeWarned". За задумом, розробка функціонуватиме як "перекладач" та зможе вирішити проблеми у спілкуванні для людей з вадами слуху.

Про це повідомляє ВВС.
 
uapost.us
 
Додаток "BeWarned" працює завдяки QR-кодам, які розміщені у різних громадських місцях. Коли людина з вадами слуху сканує цей QR-код на свій смартфон, то одразу може поспілкуватися з персоналом того чи іншого закладу.

Принцип роботи "BeWarned" досить простий: одна людина може набирати текст на гаджеті, а її співрозмовник — бачити його у режимі реального часу. Також текст можна надиктувати на смартфон, а система швидко переконвертує його у текст. За словами розробника, "BeWarned" працює "дуже швидко та оперативно".Відео з можливостями програми:
 

 
Ідея створення додатка для людей із вадами слуху виникла у Віталія Потапчука давно. За словами чоловіка, у глухонімих виникає багато проблем із комунікацією в українському суспільстві. Люди часто демонструють нетерплячість та небажання спілкуватися з людьми з різними вадами. Саме тому програміст сподівається, що його творінню вдасться вирішити цю проблему.

Зараз мобільний додаток "BeWarned" стає дедалі популярнішим не лише в Україні, а й за її межами.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше