Українець створив "розумний" пристрій для індивідуального догляду за 10 рослинами одночасно

4 листопада 2016
Korol Volodymyr
Українець Володимир Малего розробив "розумний" пристрій GreeNanny, що забезпечує індивідуальний полив до 10 рослин одночасно і автоматично розраховує кількість води, необхідної для цього протягом заданого періоду. 1 листопада український стартап запустив краудфандінговую кампанію на Kickstarter - на виробництво збирають $ 30 000.
 
ain.ua
 
Прилад складається з резервуара ємністю 3,2 літра, 10 трубок і контролера. Для настройки поливу потрібно наповнити резервуар, вказати на сенсорному екрані кількість води для кожної рослини в мілілітрах - і GreeNanny відразу розрахує кількість днів, на які вистачить рідини. Якщо обсягу води в резервуарі буде недостатньо, можна підключити зовнішню посудину будь-якого об'єму, приєднавши її 10-ою трубкою в режимі донора.
 
Система має подвійний захист від переповнення бака при використанні зовнішнього контейнера, а також захист від втрати даних у разі відключення електроенергії. "Живе" GreeNanny за рахунок USB-кабеля - необхідна напруга 5V, як у смартфона.
Перші 50 бекерів отримають GreеNanny за спеціальною ціною $119. Стандартна вартість пристрою - $149. За перші три дні кампанії "няня для рослин" зібрала близько $ 1000. Поставки заплановані на квітень 2017 року.
 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше