Українець створив "розумний" пристрій для індивідуального догляду за 10 рослинами одночасно

4 листопада 2016
Korol Volodymyr
Українець Володимир Малего розробив "розумний" пристрій GreeNanny, що забезпечує індивідуальний полив до 10 рослин одночасно і автоматично розраховує кількість води, необхідної для цього протягом заданого періоду. 1 листопада український стартап запустив краудфандінговую кампанію на Kickstarter - на виробництво збирають $ 30 000.
 
ain.ua
 
Прилад складається з резервуара ємністю 3,2 літра, 10 трубок і контролера. Для настройки поливу потрібно наповнити резервуар, вказати на сенсорному екрані кількість води для кожної рослини в мілілітрах - і GreeNanny відразу розрахує кількість днів, на які вистачить рідини. Якщо обсягу води в резервуарі буде недостатньо, можна підключити зовнішню посудину будь-якого об'єму, приєднавши її 10-ою трубкою в режимі донора.
 
Система має подвійний захист від переповнення бака при використанні зовнішнього контейнера, а також захист від втрати даних у разі відключення електроенергії. "Живе" GreeNanny за рахунок USB-кабеля - необхідна напруга 5V, як у смартфона.
Перші 50 бекерів отримають GreеNanny за спеціальною ціною $119. Стандартна вартість пристрою - $149. За перші три дні кампанії "няня для рослин" зібрала близько $ 1000. Поставки заплановані на квітень 2017 року.
 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Проблеми української мови: Що про них скаже історія?
Чи аж такою очевидною є теза про вирішальну роль насильства у деградації та вимиранні української мови?.. Йдеться не про сам факт масовості та жорстокості гонінь проти неї, а про вирішальний вплив цього факту на постання непривабливої картини нашого мовного сьогодення...
Читати більше
Creative Writing зі Славою Світовою
Письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості, Слава Світова в рамках проекту Creative Women Space розпочинає цикл практикумів зі словесної майстерності, який допоможе розібратися з теоретичними перипетіями, зловити творчу хвилю і почати писати!
Читати більше