Українцями для українців!

17 листопада 2014
Редакція
Цього року національна символіка, синьо-жовті кольори та оригінальні принти в українському стилі особливо популярні, а їх різноманіття вражає і часом не знаєш, що обрати для себе!

Креативний дизайнер нашої веб-платформи Нінко створила колекцію ексклюзивних принтів від Ua Modna і вони просто чудові! Сподіваємося, вам теж сподобаються милі котята, цвіркун та музичний герб.

Ці дизайни в українському стилі створювалися для подяки доброчинцям, які будуть підтримувати проект Ua Modna на українському краудфандингу Biggggidea, який стартував вчора на їхньому офіційному сайті.

Футболочки ;)

Еко-торбинки :) 

Чашки :) 

Чохли-накладки :) 

Подушечки :)


Обмінюємо речі з чудовими принтами на підтримку проекту Ua Modna на українському краудфандингу Biggggidea! Ваша підтримка дозволить нам розвивати та покращувати функціональний бік веб-платформи!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Христина Якимів Христина Якимів 19 вересня 2014
Але воно все гарнезне!.. А можна просто так придбати собі щось?
Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше