Українців запрошують приєднатися до всесвітньої акції "Година Землі"

23 березня 2018
Редакція

24 береня, о 20.30 за місцевим часом українці матимуть змогу долучитися до міжнародної щорічної акції "Година Землі", заснованої WWF (Всесвітнім фондом природи). Під час цієї події людей закликають вимкнути світло та всі електричні пристрої на одну годину - таким чином організація намагається привернути увагу суспільства до екологічних проблем нашої планети. 

uatv.ua

Як зазначає ресурс UATV, 2018-ий стане десятим роком поспіль, коли українці долучаться до події та вимкнуть світло разом з усім світом. 

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth ("Злови зв’язок із Землею") – підкреслює той факт, що люди почали втрачати зв'язок з планетою, але його потрібно відновити. 

Близько 70 українських міст долучилися цього року до ініціативи, запланувавши спеціальні заходи в межах акції.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше