Українців з усього світу закликають до участі у писанковому проекті

9 березня 2017
UAPOST.US
Осередок української діаспори Грецької Республіки – Центр підтримки і розвитку культурної спадщини "ТРЕМБІТА" – розпочав міжнародний проект "Барви писанки" ("Colors of Pysanka"), до якого запрошує долучитися українські громади по всьому світу.
 
uapost.us

Триватиме проект з 9 по 23 квітня та матиме на меті ознайомлення з українськими великодніми традиціями та долучення до мистецтва писанкарства.

Зголосившись на участь, українські громади мають здійснити кілька кроків:
  • Поширити інформацію про українські великодні традиції будь-яким чином: інтернет, семінари, відкриті уроки, зустрічі тощо;
  • Провести майстер-класи зі створення писанок; 
  • Провести конкурс на найкращу Писанку (матеріал для писанок будь-який, тільки не варені яйця);
  • В період з 9 по 23 квітня прикрасити дерево в людному місці створеними писанками. Дійство може супроводжуватися концертом, благочинним ярмарком тощо.
  • Зробити фото-відео репортаж і надіслати організаторам акції.

Заявки на участь в акції можна подати до 25 березня 2017 року. 27 Березня учасники отримають макет афіші з переліком всіх країн-учасниць. Учасники повинні використати цей макет, додаючи до неї інформацію про своє місто, годину та адресу, де відбудеться акція.

Від України вже зголосилися кілька організацій: волонтерська організація  "Буковина – українському війську", всеукраїнський навчально-культурний центр "Академія Ремесел", волонтерський рух "Краматорські бджілки".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше