Українців навчатимуть лідерству в університеті Стенфорда

27 липня 2017
UAPOST.US
Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) оголосив обраних стипендіатів The Ukrainian Emerging Leaders Program 2017-2018 навчального року.
 
uapost.us
 
В перший рік існування програма отримала надзвичайну кількість заявок (340 кандидатів на три місця).

Починаючи з вересня цього року група українських лідерів, які працюють над впровадженням та зміцненням демократичних реформ, громадянського суспільства, прозорості та економічного розвитку в різних секторах, матиме можливість навчатись у Стенфорді та  працюватиме над проектами, які підтримуватимуть демократизацію в Україні.Цьогорічні учасники були відібрані за їхній вагомий внесок у політичний розвиток, лідерський потенціал та сильні проектні пропозиції.

Переможцями цього року стали: Олександра Матвійчук, яка активно займається правозахистом, Дмитро Романович, який працював у Міністерстві економіки, та Олександр Стародуб, який наразі працює в Міністерстві економіки, він є одним з авторів системи ProZorro.

Детальніше про кожного з учасників можна прочитати за посиланням.

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше