Українці зняли соціальний ролик, присвячений вивченню іноземних мов

18 січня 2018
UAPOST.US
Національна програма з популяризації та вивчення англійської мови "Україна Speaking" зняла мотивуюче відео "Мені не потрібна англійська". Це іронічна розповідь про те, чому важливо вивчати англійську мову.

У ролику троє молодих людей стверджують, що їм не потрібно знати англійську і моделюють три ситуації, які дводять протилежне.
 "Україна Speaking" – національна програма, присвячена популяризації вивчення іноземних мов серед українців, координована командою Go Global. Її головна мета – привернути увагу молоді до іноземних мов, а також надати можливості для їх вивчення.

"Незважаючи на початок нової епохи, багато хто відмовляється від вивчення іноземних мов. Саме це небажання йти в ногу з часом і стане головним каменем спотикання в майбутньому – тим, через що в недалекому майбутньому складніше буде знайти хорошу роботу, вільно подорожувати або спілкуватися", – кажуть в організації.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com