Українці запустили безкоштовний сервіс, який допоможе підприємцям створити необхідний документ

23 березня 2018
Редакція
Багатьом підприємцям, які намагаються максимально обходитися без допомоги юристів, знайома проблема пошуку в інтернеті потрібних зразків документів і прикладів їх правильного заповнення. Український стартап AxDraft вирішив допомогти їм з цією проблемою і запустив безкоштовну платформу, яка швидко підбере необхідні бланки для створення компанії, найму або звільнення співробітників, надання послуг і постачання товарів та автоматично їх заповнить. Процес займе 3-4 хвилини з будь-якого мобільного пристрою.

business.axdraft.com

В основі сервісу лежить алгоритм автоматизації, розроблений в AxDraft для основного продукту стартапу. "Ми застосували свій алгоритм до типових документів для малого і середнього бізнесу та зробили ці документи публічними й доступними для всіх", - пояснив СЕО стартапу Юрій Заремба.

ain.ua

Щоб скористатися сервісом, потрібно відповісти на кілька запитань і додати дані (вони потім будуть автоматично підтягуватися при пошуку інших документів).

ain.ua

Кількість полів для заповнення мінімальна і містить підказки. Сервіс автоматично підтягує інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи прямо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб завдяки інтеграції з OpenDataBot.

ain.ua

В кінці сервіс видасть готовий документ. Він буде індивідуалізований під вимоги користувача, вичитаний і красиво відформатований.

У стартапі не заперечують, що в майбутньому на платформі може з'явитися платний контент (наприклад, нішеві або двомовні документи), при цьому всі основні документи, потрібні "на кожен день", будуть завжди залишатися безкоштовним і доповнюватися.

"Ідея полегшити підприємцям роботу з базовими документами виникла випадково, в процесі розмови з моїм братом Олегом про те, як ми можемо зробити щось корисне для широкого кола людей, використовуючи наші напрацювання", - пояснив Заремба.

Первинний контент для платформи розробила українська юридична фірма "Авеллум", яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності. Проект також співпрацює з проектом "Будуй Своє" від "Ощадбанку" і "МТІ Банком" та веде переговори з низкою інших провідних банків України, зацікавлених в розвитку відносин з малим і середнім бізнесом.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше