Українці запустили безкоштовний сервіс, який допоможе підприємцям створити необхідний документ

23 березня 2018
Редакція
Багатьом підприємцям, які намагаються максимально обходитися без допомоги юристів, знайома проблема пошуку в інтернеті потрібних зразків документів і прикладів їх правильного заповнення. Український стартап AxDraft вирішив допомогти їм з цією проблемою і запустив безкоштовну платформу, яка швидко підбере необхідні бланки для створення компанії, найму або звільнення співробітників, надання послуг і постачання товарів та автоматично їх заповнить. Процес займе 3-4 хвилини з будь-якого мобільного пристрою.

business.axdraft.com

В основі сервісу лежить алгоритм автоматизації, розроблений в AxDraft для основного продукту стартапу. "Ми застосували свій алгоритм до типових документів для малого і середнього бізнесу та зробили ці документи публічними й доступними для всіх", - пояснив СЕО стартапу Юрій Заремба.

ain.ua

Щоб скористатися сервісом, потрібно відповісти на кілька запитань і додати дані (вони потім будуть автоматично підтягуватися при пошуку інших документів).

ain.ua

Кількість полів для заповнення мінімальна і містить підказки. Сервіс автоматично підтягує інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи прямо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб завдяки інтеграції з OpenDataBot.

ain.ua

В кінці сервіс видасть готовий документ. Він буде індивідуалізований під вимоги користувача, вичитаний і красиво відформатований.

У стартапі не заперечують, що в майбутньому на платформі може з'явитися платний контент (наприклад, нішеві або двомовні документи), при цьому всі основні документи, потрібні "на кожен день", будуть завжди залишатися безкоштовним і доповнюватися.

"Ідея полегшити підприємцям роботу з базовими документами виникла випадково, в процесі розмови з моїм братом Олегом про те, як ми можемо зробити щось корисне для широкого кола людей, використовуючи наші напрацювання", - пояснив Заремба.

Первинний контент для платформи розробила українська юридична фірма "Авеллум", яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності. Проект також співпрацює з проектом "Будуй Своє" від "Ощадбанку" і "МТІ Банком" та веде переговори з низкою інших провідних банків України, зацікавлених в розвитку відносин з малим і середнім бізнесом.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше