Українці вивели на Kickstarter "розумний" пристрій для догляду за рослинами Grovio

26 травня 2017
Korol Volodymyr
Українська компанія Techware спільно з Concepter, яка відома випуском спалахів для смартфонів iblazr, запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів для Grovio - "розумного" пристрою для догляду за рослинами.
 
ain.ua
 
Grovio - циліндрична колонка вагою 450 грам і висотою 30 сантиметрів. З пристрою виходить невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюється в грунт рослини. Grovio наповнюється водою, а по трубках відбувається її автоматична подача в рослину. На наконечнику трубки вбудовані спеціальні сенсори: завдяки ним Grovio відстежує такі показники, як вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла. Таким чином, пристрій самостійно поливає рослини і стежить за їхнім станом.
 
 

 

 
"Кожного дня людям потрібно робити багато важливих справ, але це не повинно впливати на беззахисні та вразливі рослини", - коментує Олександр Іванов, засновник Techware.
 
До одного пристрою можна підключити три рослини. Grovio поливає і стежить за їхнім станом індивідуально. Залежно від умов зовнішнього середовища пристрій самостійно визначає потрібну кількість води. Розробники стверджують, що одного запасу води вистачить на 45 днів догляду за трьома рослинами.
 
ain.ua
 
Коли закінчився запас води або рослини знаходяться в поганих умовах, Grovio надсилає власнику повідомлення в спеціальний додаток Grovio App. У додатку зберігається історія всіх показників рослин. До того ж до Grovio App можна підключити будь-яку кількість пристроїв.
 

 
Grovio App працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home та іншими. Якщо, наприклад, рослині буде не вистачати світла, то Grovio порадить включити світло за допомогою Siri.
 
Вартість гаджета для трьох рослин складе $149, доставка по Україні безкоштовна. Мета кампанії на Kickstarter - $75 000, до її закінчення залишилося 35 днів.
 
Нагадаємо, раніше на Kickstarter виходила українська компанія Luciding з пристроєм для усвідомлених снів LucidCatcher.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше