Українці вивели на Kickstarter магнітні адаптери для ламп і зібрали потрібну суму за дві години

16 листопада 2017
Сергій Присяжнюк
Українська команда вивела на Kickstarter магнітні адаптери для ламп Magbulb. Спочатку метою кампанії був збір $3000, але творці зібрали потрібну суму за дві години. На момент написання замітки Magbulb зібрали понад $8000.
 
ain.ua
 
Magbulb - це два магнітних адаптера, один з яких кріпиться до лампи, а інший до її патрону. З використанням Magbulb лампу не потрібно вкручувати в патрон, а можна вставити одним простим рухом.
 

 
"З часів винаходу Едісона пройшло вже 138 років, а ми до сих пір вкручуємо лампи. Тому використовуйте Magbulb і ніколи більше не робіть цього", - каже співзасновник проекту Макс. Серед переваг винаходу команда зазначає наступні: простота і безпека при заміні ламп, а також легкість у використанні для людей з артритом та іншими захворюваннями.


 

 
Адаптери сумісні з усіма E26 / 27 лампами і патронами. Команда пропонує цілий ряд цінових варіантів - від $42 за три комплекти до $1000 за 100 пар адаптерів. До кінця кампанії Magbulb залишається 40 днів. Збирати лампи будуть в Києві.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше