Українці вивели на Kickstarter магнітні адаптери для ламп і зібрали потрібну суму за дві години

16 листопада 2017
Сергій Присяжнюк
Українська команда вивела на Kickstarter магнітні адаптери для ламп Magbulb. Спочатку метою кампанії був збір $3000, але творці зібрали потрібну суму за дві години. На момент написання замітки Magbulb зібрали понад $8000.
 
ain.ua
 
Magbulb - це два магнітних адаптера, один з яких кріпиться до лампи, а інший до її патрону. З використанням Magbulb лампу не потрібно вкручувати в патрон, а можна вставити одним простим рухом.
 

 
"З часів винаходу Едісона пройшло вже 138 років, а ми до сих пір вкручуємо лампи. Тому використовуйте Magbulb і ніколи більше не робіть цього", - каже співзасновник проекту Макс. Серед переваг винаходу команда зазначає наступні: простота і безпека при заміні ламп, а також легкість у використанні для людей з артритом та іншими захворюваннями.


 

 
Адаптери сумісні з усіма E26 / 27 лампами і патронами. Команда пропонує цілий ряд цінових варіантів - від $42 за три комплекти до $1000 за 100 пар адаптерів. До кінця кампанії Magbulb залишається 40 днів. Збирати лампи будуть в Києві.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Проблеми української мови: Що про них скаже історія?
Чи аж такою очевидною є теза про вирішальну роль насильства у деградації та вимиранні української мови?.. Йдеться не про сам факт масовості та жорстокості гонінь проти неї, а про вирішальний вплив цього факту на постання непривабливої картини нашого мовного сьогодення...
Читати більше
Creative Writing зі Славою Світовою
Письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості, Слава Світова в рамках проекту Creative Women Space розпочинає цикл практикумів зі словесної майстерності, який допоможе розібратися з теоретичними перипетіями, зловити творчу хвилю і почати писати!
Читати більше