Українські розробники створили цікавий гаджет для розумної кухні - HelloEgg. Це кухонний асистент з голосовим управлінням, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу.
ain.ua
Пристрій виконаний у вигляді яйця з дисплеєм на маківці, на який транслюються покрокові відеоінструкції з приготування різних страв. А ще він вміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучному інтелекту і чарівно блимає одним єдиним, але таким зворушливим електронним оком.
Управляти пристроєм можна за допомогою голосових команд (частково HelloEgg куреє команда підтримки, але лише в тому випадку, якщо гаджет не справляється із запитом). А якщо в процесі приготування ви занудьгуєте, з ним можна просто поговорити про життя, Всесвіт і т.д.. Причому спілкується HelloEgg досить емоційно, зображуючи своїм оком найрізноманітніші цілком людські реакції.
При бажанні HelloEgg може транслювати музику зі Spotify та інших музичних сервісів, а також новини, прогноз погоди та іншу всячину з інтернету. Само собою, в ньому вбудовані всілякі таймери, які застрахують початківців кулінарів від пригорілої гречки і недосмаженого біфштекса.
Покликання HelloEgg - допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати, поки ви стовбичите біля плити. "Ми провели дослідження і з'ясували, що 400 годин на рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовим супроводом і музичним стрімінгом - в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого", - пояснив Дмитро Шемет, СЕО компанії RND64, яка створює продукт.
RND64 позиціонує себе як компанія з українським корінням, зареєстрована вона у Вілмінгтоні, штат Делавер, але центр розробки знаходиться в Києві (входить в українську групу ZeoAlliance - розробник сумнозвісного MacKeeper). RND64 фокусується на продуктах у сфері інтернету речей, а керує ним киянин Дмитро Шемет, який раніше працював СЕО Obreey Products (робить апаратну частину для рідерів Pocket Book).
Розробники RND64 брали участь у створенні понад 44 продуктів, які придбали понад 5 млн користувачів по всьому світу. Серед цих продуктів в тому числі українські
Petcube Camera, PocketBook та
LaMetric.
ain.ua
Що стосується HelloEgg, поки можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року. "Я
кщо брати за основу чотири основні етапи розробки: Proof of concept, Working sample, Pilot testing, Mass production, то ми зараз на другій стадії, тобто у нас є працюючий зразок і вже почався процес підготовки до масового виробництва, який займе 3-4 місяці", - розповів Шемет в коментарях ain.ua.
Про ціну на гаджет поки не говорять, обіцяють лише, що він буде дешевшbv, ніж найближчий аналог-конкурент - Amazon Echo.
(
via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.