Українці створили iOS-додаток, який допоможе набувати корисних звичок

11 листопада 2016
Annie
Ні для кого не секрет, що корисні звички - це дуже важливо, але набувати їх часом ой, як не просто. Розробники з Одеси вирішили полегшити це завдання і створили додаток Daily Habits для iOS і Apple Watch, який допомагає набувати і підтримувати хороші звички, а також позбавлятися від поганих. У "базовій комплектації" додаток безкоштовний, заробляти розробники планують на платній pro-версії.
 
ain.ua
 
Додаток працює за принципом відкриття нових "ачівок" - в ньому можна ставити перед собою цілі та відслідковувати процес їх досягнення. Своїми успіхами можна ділитися з друзями і родичами в спеціальних групах, куди можна запрошувати користувачів за інтересами.
 
Якщо ви не знаєте, з чого почати, в Daily Habits є вбудована "бібліотека звичок", з яких можна вибрати щось корисне для себе. Звички, робота над якими завершена, можна архівувати.
ain.ua
 
У pro-версії є кілька додаткових можливостей:
  • Синхронізація майбутніх дій з додатком "Календар", що дозволяє планувати кожен день,
  • Пароль з підтримкою Touch ID,
  • Розширена статистика,
  • Повна синхронізація між iOS-пристроями, щоб ваші цілі та досягнення переслідували вас усюди.
     
Створила додаток одеська компанія XwaveSoft, яка спеціалізується на розробці мобільних додатків для платформ iOS і Mac OS X. Заснував її Денис Євенко в 2009 році. Основний напрямок роботи компанії - розробка додатків для підвищення продуктивності, організації та економії часу. Одним з найпопулярніших продуктів студії став додаток Be Focused (первинна назва Pomodoro Time). Daily Habits, який також вирішує проблему персональної ефективності, став логічним продовженням лінійки вже існуючих продуктів XwaveSoft.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше