Українці перемогли на міжнародному фестивалі сніжної скульптури

25 січня 2018
UAPOST.US
Скульптори з України перемогли на міжнародному фестивалі сніжної скульптури World Snow Festival у Швейцарії.

На цьому конкурсі вони перемагають другий рік поспіль. Про це розповів учасник команди Богдан Куцевич.
 
uapost.us
 
Минулоріч українці виграли зі скульптурою магічного плаща з посохом. Темою 2017 року була магія. Цьогоріч це "Чотири сезони".


 
uapost.us
 
Українська команда зі сніжного блоку заввишки 3,5 метри висікла снігову скульптуру "Спіраль Часу". На її створення команда витратила більше чотирьох днів.

Загалом у фестивалі, який проходить 36-й рік поспіль, взяли участь команди з десяти країн світу: США, Японії, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Швейцарії, Словенії та України.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше