Українці хочуть створити нову соціальну мережу

19 травня 2017
Редакція
Для громадян України хочуть створити нову соціальну мережу, яка буде називатися Ukrainians. 
 
uapost.us
 
Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі проекту. Зокрема, зазначається, що програмісти з StartupSoft готові почати роботу над українською соціальною мережею. Очолювати команду розробників буде Олександра Струмчинська, і скористатися новим продуктом зможуть користувачі відразу трьох платформ Android, iOS і web.Втім, перед початком інвестування грошей і часу в новий проект, програмісти вирішили перевірити, чи дійсно нова соцмережа потрібна українцям. З цією метою ними було розпочато збір підписів.

У разі, якщо до першого червня буде зібрано понад п'ятдесят тисяч підписів, протягом чотирьох місяців в StartupSoft завершать розробку продукту.

Джерело:​ BDZHOLA
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 21 травня 2017
Обов'язково створювати, але таку, щоб була кращою всіх досі створених (маю на увазі українських, напр.: "Всі тут" та інші). Охоче долучуся! ДЕ ПІДПИСУВАТИ?
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше