УКРАЇНА ЯК ОДИН ЄДИНИЙ ВЕЛИКИЙ СТАРТАП БЕЗ ДЕДЛАЙНУ...

У стартапі важливо дотриматися усіх принципів. Зокрема, стратегію варто планувати згідно часових параметрів, до 1 року, впроваджувати інноваційний підхід до вирішення завдань та робити все це за мінімальної кількості ресурсів. Розвиток стартапу передбачає кілька етапів, продумати які дуже важливо: посівна стадія, запуск, зростання, розширення та стадія виходу.

Стартап - це компанія, що активно працює кожного дня! Так це чи інакше, Україна – це один великий масштабний проект, що не дотримується критеріїв стартапу. Причин цього багато: слабка економіка – 98% молодих компаній "вмирають" на стадії початку свого бізнесу, "витік мізків" за кордон – пошук більш сприятливого клімату для ведення бізнесу, "витік стартапів" – ідея створюється в Україні, а реалізовується за кордоном.

Та Україна сьогодні – як один великий стартап з більшими масштабами. Початок цьому було покладено ще у 1991 році, коли уся раніше спланована ідея вийшла на етап реалізації. Чому одразу на другий етап розвитку стартапу, бо стартовий капітал для реалізацій задуманого вже був сформований. І ось 1991 рік, 24 серпня компанія оголошує про свій вихід на ринок, та вже маючи за плечима велику історію спроб запустити все раніше.

Як все було!? Стартап передбачає активний розвиток, за мінімальні терміни досягнення бажаних результатів, поставлених завдань, щоб на наступному етапі розширити обсяги. Можливо, й справді якби все чітко працювало за структурою стартапу, примножити набуте було б не так важко. Як на мене, немає прозорості переходу з етапу в етап, завдання поставлено, але не виконано, немає стрімкого зростання та розширення, а це все в Україні має працювати, як злагоджений механізм, стартап кращого життя в межах однієї країни!
 


Продуманий план дій та бізнес-план ведуть до кінцевого етапу. Здавалося б, стадія виходу зі стартапу взагалі не повинна входити у стратегію його розвитку, та цей останній пункт повинен бути моментом переходу до надмети чи надцілі.

Зверніть увагу на сучасний стан речей, здавалося би, події пов’язані з ЄС усім зрозумілі, та про що вони говорять?! До цього етапу триває стартап України, єдиний великий стартап, хоч і з безліччю помилок, без дотримання правил. І період євроінтеграції можна розглядати як вихід зі стартапу, новий рівень розвитку, інша планка.

На даний момент крапку ще не поставлено на цьому етапі, ніхто й не казав, що стартап для України триватиме рік, рік як 23 роки, може й більше…

Хоч і в хаотичному порядку та без чіткого плану дій, та все вже зроблено до виходу зі стартапу. Звичайно, цікаво скільки триватиме цей етап, надіємося, він закінчиться якнайшвидше і результатом цього буде продуктивність у майбутньому!

Залишається відкритим питання, а що після цього!? А потім також розвиток, лише на якісно новому рівні, нові завдання, ідеї, цілі, плани, їх досягнення. А новизна їх полягатиме не в тому, що наче б то ми просто починаємо справу заново, ні ми починаємо її по-іншому, іншим шляхом, до чогось іншого вже йдемо… Реалізовані сповна завдання на шляху до цілі роблять нас щасливішими, ніж саме її досягнення..!

Стартап як такий як він повинен бути, - це ідеальна команда, ідеальна команда завжди.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше