Україна посіла друге місце в цікавому рейтингу

14 квітня 2017
UAPOST.US
Україна опинилася на другому місці в рейтингу любові до котів.
 
uapost.us
 
Компанія Dalia Research провела доволі цікаве опитування, до якого долучилася і Україна. На запитання "Чи тримаєте ви вдома кота" майже кожен другий українець (49%) відповів ствердно. 8% має двох котів, а 6% - трьох. Більше власників котів лише в Росії, де показник сягнув 59%.

Результати дослідження базуються на відповідях 43 тис. людей з 52 країн світу. Соцопитування проводили в лютому 2017-го. На останньому місці опинилась Південна Корея, де 9% людей мають вдома котів.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше