Ukrainians: українська соцмережа розпочала реєстрацію

8 червня 2017
UAPOST.US
Українська соціальна мережа Ukrainians відкрила реєстрацію для користувачів. Стати користувачем порталу можна вже з 3 червня 2017 року.
 
uapost.us
 
Про відкриття нової соцмережі для українців розповіла одна із засновниць проекту Олександра Струмчинська. Відомо, що проект має повноцінно запуститись протягом 4 місяців. Зареєструватись можна двома способами: або перенести усі дані з Facebook, або створити новий акаунт за допомогою електронної пошти.Поки що основний функціонал української соцмережі недоступний. Як заявила Струмчинська, після досягнення позначки в 100 тисяч зареєстрованих користувачів, на сайті з'являться вкладки "Друзі", "Новини" та інші.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше